5 اصل مهم خرید کفش کار مناسب – ویرگول

از جمله تجهیزات حفاظت فردی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند، کفش های ایمنی مقاوم و استاندارد می باشند که وظیفه حفظ پاها را به عنوان قلب دوم انسان ها، در برابر خطرات محیطی بر عهده دارند. کفش ایمنی یکی از تجهیزات ایمنی، پاپوشی است که هنگام کار افراد پا می کنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنند. در محیط هایی که در هنگام کار با الکتریسیته سر و کار دارند نیز کفش ایمنی می تواند از برق گرفتگی افراد جلوگیری کند. چرا که به لحاظ علمی، پاشنه نقطهای از پاست که بیشتر ضربات وارده به آن بر این نقطه وارد میشوند. بطور مثال در کفشی که ویژه برای کار در محیطهای صنعتی طراحی شدهاست، جذب شوک وارده به کفش بر روی پاشنه متمرکز است. به منظور محافظت شخصی از پاها مورد استفاده می باشند.

کفش صنعتی از سر خوردن , لیز خوردن ,لغزش پا در محیط های آلوده روغنی و چرب لیز جلوگیری می کند. پرکاربردترین آنها مجهز به پنجه فولادی می باشد که در جلو کفش است که از آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری میکند. کفش های ایمنی به صورتی طراحی و ساخته می شوند که بر اثر ضربه و افتادن اجسام، پا کمترین آسیب را ببیند و از قطع شدن انگشت ها جلوگیری کند، از طرفی باید موارد بهداشتی و ارگونومیکی پاها به خوبی حفظ شود. تکنولوژی Slip resistant: بیشتر برای کسانی استفاده می شود که با مواد نفتی سروکار دارند، از لیز خوردن روی مواد نفتی جلوگیری می کند. جوراب بامبو فارغ از قیمت نسبتا بالایی که دارد، گزینه شگفتانگیزی برای شما محسوب میشود. این مورد نیز بر قیمت آنها تاثیر گذاشته و موجبات تنوع قیمت های در بازار را فراهم می کند.

در این شرایط قیمت محصولات تخفیف می خورند و شما می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت پایینی تهیه کنید. کفش کار نباید به نحوی باشد که فرد با میل و رغبت از آن استفاده کند و تنها مجبور به استفاده از آن نباشد. اگر در انبار آمازون یا در محیط صنعتی مشغول به کار هستید باید از کفش های کار ساق بلندی که دارای قطعات فلزی در پشت و جلو هستند استفاده کنید . بهتر است بدانید که اگر شما به خرید یک کفش ایمنی با کیفیت ساق بلند با کیفیت و استاندارد بالا تمایل داشته باشید. چنانچه با مواردی همچون گرفتگی های ستون فقرات ، درد در پشت کمر و سر درد مواجه هستید قطعا بخشی از این مسائل به عدم استفاده از کفش کار مناسب و ایمن می باشد. ایمن گستر دانیال در تولید کفش های ایمنی، از جنس چرم طبیعی و مقاوم استفاده میکند، که سبب ماندگاری طولانی کفش است.

کفش ایمنی باید عایق برق باشد در نتیجه از جنس چرم ساخته می شود. زیر این نوع کفش های ایمنی “پی یو” کار شده است که این امر مزایای زیادی از جمله سبک بودن کفش، ضد لغزندگی و ضد سایش بودن کفش را شامل می شود. تولیدکننده کفش ایمنی باید به نیاز مشتری، طراحی کفش، ایمنی و مناسب بودن کفش و بازار مصرفی کفش توجه داشته باشد. به همین دلیل افرادی که با جریانات الکتریسته کار میکنند حتما باید ا زاین نوع کفش ها استفاده کنند. در اصل در طراحی کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت و یا فولادی تنها یک هدف رعایت می شود. کفش های کار با سرپنجه کامپوزیت عایق برق هستند و در برابر جریان الکتریسیته محافظ هستند و هیچگونه فلزی در طراحی و تولید آنها به کار نمی رود. به طور مثال کارکنان نیروگاه باید بدانند که کفش مقاوم در برابر برق نیاز دارند و حتی افرادی که کار سنگ تراشی انجام می دهند نیاز به کفش کامپوزیت دارند !

0 دیدگاه دربارهٔ «5 اصل مهم خرید کفش کار مناسب – ویرگول;

دیدگاهتان را بنویسید