5 اصل مهم خرید کفش کار مناسب – ویرگول

به خاطر داشته باشید که با ورود به کارگاه عینک را گذاشته و تا زمان خروج از کارگاه آن را به چشم داشته باشید. یکی دیگر از مهمترین مواردی که باید در زمان خرید به آن توجه داشته باشید، کیفیت فروشگاهی است که از آن قصد خرید دارید. شما با خرید کفش ایمنی از فروشگاه ایمن ترافیک کالا میتوانید خیال خود را از کیفیت و اصالت کالا و همینطور قیمت کفش راحت کنید. لباسهایی بر تن کنید که برای محیطی که در آن مشغول به کار نجاری هستید مناسب و راحت باشد و در عین حال در بدن شما در مقابل ذرات و تراشههای چوبی که در حین برش یا رنده کردن از تیغه دستگاه به اطراف پراکنده میشود محافظت نماید. در حال حاضر سرمایهگذاری خوبی در تولید مواد اولیه و زنجیره تامین مواد در صنعت کفش و صنایع وابسته به عنوان یک صنعت پیشران انجام گرفته است.

برخورد میخ و تیغهای که با سرعت زیاد در حال چرخش است بسیار خطرناک خواهد بود. این کفش ایمنی برای دوچرخه سوارانی که به صورت مداوم پدال میزنند و یا راننده کامیونها که پای آنها با پدال در ارتباط است، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. بدین ترتیب پیش از تأمین کفش ایمنی مورد نیاز مجموعۀ خود، از جنس بخش های مختلف کفش ایمنی و سطح انعطاف پذیری و سبک بودن آن اطمینان حاصل فرمائید. پیش از شروع هر برشی، قطعه چوب مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید تا هیچگونه میخ، منگنه، پیچ و یا سایر قطعات فلزی در آن قرار نداشته باشد.

همیشه قطعات کار را چک کنید تا عاری از هر گونه میخ، پیچ و یا قطعات کوچک فلزی باشند. همچنین به یاد داشته باشید که پیش از شروع کار هر گونه زیورآلاتی که حالت آویزان دارند -مانند دستبند و یا گردنبند- را باز کرده و کنار بگذارید تا در هنگام کار مزاحمتی برای شما ایجاد نکرده و همینطور با تیغه دستگاهها نیز برخورد نکند. به طور مثال اگر شما در محیطی کار می کنید که با ابزار آلات سنگین سر و کار دارید، باید از کفش های مناسب این گونه محیط ها استفاده نمایید. قابلیت انعطاف پذیری و نرمی بالا، عدم لیز خردن در محیط های مختلف کاری از دیگر مزایای استفاده از کفش کار مناسب برای متقاضیان خرید این نوع از تجهیزات ایمنی می باشد. کفش کار کاریمن یکی دیگر از انواع کفش های کار میباشد که نه تنها در محیط های کاری و فضا های اداری مورد استفاده قرار میگیرد بلکه در محیط های عمومی و در سطح شهر نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

در حقیقت این پوتینها انواع مختلفی دارند از جمله آنها پوتین ایمنی ضد لغزش که در محیطهای لغزنده مورد استفاده قرار میگیرند، کفشهای ایمنی سرپنجه فولاد از پا در برابر ضربه و فشار محافظت میکند، یا کفشهای ایمنی ضد حریق و آتش، سرپنجه کامپوزیت، سرپنجه آلیاژی و … طبق این استاندارد، کفش ایمنی باید مجهز به سرپنجه فلزی با مقاوت ضربه گیری و فشار 200 ژول باشد. کفش میلر ویژگیهای منحصربهفردی دارد از جمله اینکه کفش میلر بسیار در عین داشتن مقاومت 200 ژولی بسیار سبک هستند و مطابق با اصول ارگونومی ساخته شدهاند. کلاهک محافظ پا در کفش های ایمنی باید مقاوم بوده تا بتواند در برابر فشار و ضربات سنگین از پا محافظت نمایند. اگر تیغه اره، به عنوان مثال، به میزان لازم و مورد نیاز تیز نباشد، برای برش قطعات چوب به دستگاه و به خصوص به موتور آن فشار زیادی وارد شده و از سوی دیگر نیز خود اپراتور ناچار است تا انرژی بدنی بیشتری را برای برش قطعات صرف کند.