5 اصل مهم خرید کفش کار مناسب – ویرگول

پوشاک صنعتی بافتینه بنیان نهاده شده و با کسب تجارب نوین در صنعت طراحی و دوخت در زمینه تولید انواع البسه های فرم اداری ،صنعتی، لباس فرم, البسه اداری, کت و شلوار اداری, مانتو و شلوار فرم, پیراهن فرم اداری, شلوار فرم اداری, لباس فرم اداری, روپوش پزشکی, ژاکت اداری, البسه کار, شلوار کار, روپوش کار, تی شرت کار, کاپشن و شلوار, جلیقه کار, لباس کار دوبنده, لباس کار یکسره, لباس فرم کار, سوئیشرت, لباس آشپزی, لباس نگهبانی و حراست, انواع کلاه, کلاه آشپزی, کلاه ایمنی, کلاه تبلیغاتی, کلاه زمستانی, لباس فرم زمستانی, کلاه مهمانداری, کلاه نگهبانی, انواع کفش, کفش اداری, کفش ایمنی و کمربند مردانه با بهره گیری از دانش و تكنولوژی روز دنيا با پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و نیز کادری مجرب ومتخصص در نمایندگی های داخلی و خارجی وارد عرصه نوین فعالیتهای موفقیت آمیز خود گردید . نقطه ذوب مواد تی پی یو ۱۷۰ درجه سانتی گراد می باشد.

چرا که به لحاظ علمی، پاشنه نقطهای از پاست که بیشتر ضربات وارده به آن بر این نقطه وارد میشوند. بطور مثال در کفشی که ویژه برای کار در محیطهای صنعتی طراحی شدهاست، جذب شوک وارده به کفش بر روی پاشنه متمرکز است. شاید در نظر اول اینطور به نظر برسد که کفش کار بسیار خسته کننده است اما دقت داشته باشید اشتباه در انتخاب کفش کار می تواند باعث درد پا ، کمر درد ، ناراحتی پاشنه و حتی اسپاسم در زانو گردد. در محیط های کاری که جریان الکتریسیته و خطرات آن وجود دارد، تکنسینهای برق ساختمان یا پرسنل تاسیسات برق کارخانجات و غیره از کفش های مخصوص ضد جریان الکتریسیته استفاده می کنند که در این کفش ها از فلز استفاده نشده و عایق کامل جریان برق می باشد. یکی از مواردی که به برجسته شدن آنها در محیط های کاری کمک می کند انتخاب کفش مناسب است.

لذا قیمت کفش کار در اولویت آخر باشد و حتی در مواردی برایتان مهم نباشد. یکی دیگر از مهمترین مواردی که باید در زمان خرید به آن توجه داشته باشید، کیفیت فروشگاهی است که از آن قصد خرید دارید. باید توجه داشته باشید، استفاده از کفشهای پیادهروی استاندارد موجب پراکنده شدن شوک بصورت کاملا یکنواخت در تمامی سطح بدن میشود. به همین دلیل کفشهای کار کاملا متفاوت با کفشهای پیادهروی است. رویه کفش کار پرسنلی بهتر است از چرم باشد. شرکت ایمن پیشتاز به عنوان عرضه کننده تجهیزات حفاظت فردی و ایمنی همیشه سعی بر این داشته است که محصولاتی با کیفیت و کارایی بالا به شما عرضه کند و به همین دلیل در این مطلب کوتاه ما قصد داریم به صورت خلاصه پارامترهایی که قبل از خرید کفش ایمنی باید در نظر داشته باشید را در اختیار شما قرار دهیم تا به این شکل بتوانید خرید بهتر و درست تری داشته باشید.

نوع دیگر، از پنجه ی پا در برابر فشار و ضربه مراقبت می کند. کفش کار از جنس بوتیل : جهت مقابله با مواد خورنده و اکسیداسیون مورد استفاده قرار گرفته می شود. به عنوان مثال کارگری که مشغول بتنریزی است، باید الزانات این کار را در مورد استناندارد کفشهایاش نیز مد نظر قرار دهد. پس از مواد پی یو مواد دیگری نیز در عرصه تولید کفش ایمنی ورود کرده است که مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و حرارت و ساییدگی نسبت به مواد پی یو دارند. استفاده از کفش ایمنی یا کفش کار بسیار مفید بوده و از خطرات احتمالی جلوگیری کرده و به حفظ سلامت شما کمک زیادی خواهد کرد. در اغلب اوقات نیاز به رعایت این موارد با درجه بالاست و در برخی این درجه نزول پیدا کرده و پایین می آید.