14 برند معروف کفش ورزشی در جهان

اما ما برای راحتی شما لیستی از انواع کفش ها با برندهای معروف و کیفیت خوب را … از جمله برندهای خوب اسکیت کودکان میتوان به اسکیتهای هارد فیلا اشاره کرد. فروشگاه خانه اسکیت دارای اسکیتهای فیلا و رولکن است. همه ساله شرکتهای گوناگون اقدام به تولید اسکیتهای مختلف میکنند. از آن جایی که سایز پای آقایان تنوع زیادی دارد، معمولا برندهای تولید کننده کفش یک مدلهایی نیز برا اساس اندازههای بزرگ تر پا تولید میکنند که ممکن است از نظر ظاهر سادهتر باشند؛ برای مثال کفش مردانه سایز 47 هم به سختی پیدا میشود و هم اگر پیدا شود، احتمالا مدل سادهای خواهد داشت. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند.

این مدل کفشها مدت زمان طولانی در پا هستند و به همین دلیل باید کاملا راحت و سبک باشند. در این مقاله سعی داریم شما را با معروفترین برندهای اسکیت دنیا آشنا سازیم. اسم این برند به دلیل بهترین و برجسته ترین کفش های ورزشی در دنیا مطرح شده است. درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۶ حدود ۱.۵۵ میلیارد دلار بوده است. درآمد این شرکت در سال 2006 حدود 1.55 میلیارد دلار بوده است. این درباره طراحیهای زیبا، راحتی و کیفیت بالای محصول است. اما این کار در بلندمدت جواب نداده و همه چیز به کیفیت تولید آن شرکت برمیگردد. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال 1924 اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma.

بهترین و معروفترین کفشهای مارک دار ورزشی که تا به امروز جزء بهترینها بوده اند : … کافی است برای خرید و داشتن کفشهای متنوع مردانه با رنگ مورد نظرتان و قیمت ارزان، حراجهای میان فصل و پایان فصل را دنبال کنید تا بتوانید کفش مردانه ارزان شده را از برندهای اصل بخرید و با بهترین کیفیت خریداری کنید. کفش مشکی مردانه یکی از بیحاشیهترین و سادهترین انتخابها برای انواع استایل آقایان است. در بین انواع کفش مردانه آقایان این مدل از تنوع جنس و رنگ متنوعی برخوردار است. برندهای ایرانی به دلیل جنس مرغوب و دوام بین آقایان از محبوبیت زیادی برخوردار هستند.

همچنین کفش مردانه چرم مشهد نیز مناسب برای آقایانی است که کلاسیک بودن همراه با راحتی را پسندیده و به دنبال یک برند معتبر ایرانی هستند. برای مثال کفش مردانه نوین چرم به خصوص مورد توجه و پسند آقایانی است که به دوام و شیکبودن کفش، به صورت توامان اهمیت میدهند. امروزه علاوه بر چرم (طبیعی و مصنوعی) و انواع مختلف پارچه برای طراحی کفش مردانه، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکتهای سازنده کفش استفاده میشود. شاید برایتان این سؤال پیش آمده باشد که چرا برخی از شرکتهای تولید اسکیت از سایر شرکتها معروفتر شدهاند. عوامل شهرت شرکتهای معروف تولید کفش اسکیت کدامند؟ برای اسکیت مخصوص کودکان کمپانیهایی همچون فیلا، روسز و رولکن به خوبی عمل کردهاند. با وجود این، کفش مردانه چرم تبریز هنوز در بین کلاسیک پوشان و آقایانی که به راحتی و دوام کفششان اهمیت میدهند مشهور است و جزو بهترین جنس کفش مردانه ایرانی به شمار میآید.