14 برند معروف کفش ورزشی در جهان

این کمپانی در حال حاضر در بازار کفش های ورزشی مطرح بوده و درآمد سالیانه 250 میلیون دلاری دارد. این کمپانی در حال حاضر در بازار کفش های ورزشی مطرح بوده و درآمد سالیانه 250 میلیون دلاری دارد. کفش کوهنوردی ایران کوهسار از برندهای معتبر در این زمینه می باشد که دارای نمونه های میخ دار و غیر میخ دار می باشد. Fila یکی از معروفترین و مطرحترین برندهای کفش ورزشی است. کوهسار برندی ایرانی می باشد که از بهترین و بزرگترین برندهای کوهنوردی می باشد کفش های طرح الوند و کفش های طرح ساوالان با یکدیگر متفاوت است. کفش کوهنوردی پیشرفته کوهسار، از جنس چرم طبیعی سه لایه با قابلیت ضد آب میباشد که لایه آستری آن از جنس ایزی تکس با لایههای ترمولایت میباشد.

طراحی کفش های ورزشی با ظاهر سه بعدی و استفاده از فریم های مایع به جای لاستیک در تولید کفش های ورزشی از خلاقیت ها و نوآوری منحصر به فرد برند ریباک است. آدیداس از اولین سال های شروع فعالیتش بر روی تولید کفش های ورزشی راحت و در عین حال با طراحی و ظاهر مینیمالیستی و با قیمت مناسب تمرکز کرد و طرفداران زيادي هم پيدا کرد. لاوان تولیدکننده مدرن کفشهای کوهنوردی و سنگنوردی در ایران میباشد. لاوان تنها دارنده گواهینامه ساخت کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی از ویبرام (Vibram) ایتالیا در ایران است. همچنین، دارنده گواهینامه ترمیم و تعویض کفههای کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی تمام برندهای جهان است که در تولید کفشهای خود از شرکت ویبرام استفاده میکنند. اکثر کفشهای کوهنوردی در مدلهای مردانه و زنانه عرضه میشوند و نام دسته هر یک در شرکت تولید کننده میتواند متفاوت باشد.

امروزه کفشها با توجه به پیشرفت تکنولوژی، بنا به نوع برنامه، قابلیت و کارایی تقسیمبندی میشوند. اکثر مردم آنها را به نام “Sneakers” میشناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم میتوانند با آنها به طور آرام و بیصدا حرکت کنند. برند لوکس ایتالیایی Fendi همان طور که در تولید کیف و لباس های باکیفیت موفق است. مراحل ساخت و تولید کفشهای این شرکت، در جهت ارتقای کیفیت محصولات، به کمک دستگاههای پیشرفته انجام میشود و تهیه مواد اولیه آن، از بهترین شرکتهای صاحبنام جهان و همگام با دانش روز انجام میگیرد.

همچنین این برند می تواند با برندهای اروپایی رقابت کند. Adidas یک برند کفش ورزشی است که دنیا را رهبری می کند. با رنگ های جذاب و طرح های گاهی عجیب و غریبی که برای کفش های کتانی خود انتخاب می کند طرفداران زیادی دارد. وزن تقریبی مدل کمچی ۵۰۰ گرم بود و با گارانتی ۶ ماهه ارائه میشود. پس اگر به دنبال کفش کوهنوردی مناسب برای بهار و تابستان هستید مدل کمچی یه انتخاب بی نظیر است. یکی دیگر از معروفترین برندهای ایرانی در زمینه تولید وسایل کوهنوردی و طبیعت گردی، برند قارتال کمپانی می باشد که در شهر تبریز ایران است و توسط افرادی نظیر جواد نصیرزاده تاسیس شده است. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است.