14 برند معروف کفش ورزشی در جهان

برند نیو بالانس با حکاکی نشان ساخت آمریکا بر روی محصولات خود هدف دارد از تولیدات این کشور حمایت کند، همانند کمپانی های اروپا که ساخت بریتانیا را روی محصولات خود حکاکی میکنند. کمپانی نیو بالانس که به محصولات گران قیمت علاقه زیادی دارد بیشتر محصولاتی که تولید میکند از دیگر کمپانی های برتر دنیا گران قیمت تر است اما این هم در نظر بگیریم که بهترین محصولات خود را با بهترین کیفیت وارد بازار جهانی میکند. با جرات میتوان اعلام کرد این برند از لحاظ طراحی بسیار حرفهای عمل میکند. اسکیت های رولکن به دلیل داشتن بدنه هارد و رنگبندی بسیار متنوع و زیبا جزو برندهای خوب اسکیت شناخته شده که قیمت کمتری نسبت به رقبای با سابقه خود دارد. همچنین اسکیتهای روسز نیز دارای بدنه و سرعت مناسبی هستند. این اسکیتها دارای بدنه بسیار محکم و سرعت مناسبی است.

این اسکیتها دارای قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوبی هستند. همچنین محصولات خوبی در شاخههای اسکیت روی یخ، اسکوتر و اسکیتبرد تولید کرده است. کمپانیهای رولکن و کبالت نیز نمونههای خوبی تولید کردهاند. مهندسی و طراحی اسکیت رولکن زیر نظر کانادا میباشد. پس از فروش موفق کفش اسکیت تماما وارداتی و چینی کبالت – تحت لیسانس اسکیت های بچگانه کمپانی Rollcan skate کانادا – در بازار کشورمان و با توجه به تدوام نیاز به عرضه این اسکیت در بازار لوازم ورزشی از یک طرف و از طرف دیگر بالارفتن قیمت دلار و گران شدن اسکیتهای وارداتی، کفش اسکیت کبالت با کیفیت عالی و قیمتی معادل نصف نمونه خارجی در کشور تولید شد. درآمد به دست آمده توسط “NIKE” در سال 2011 حدود 20.86 میلیارد دلار آمریکا بوده است.

بر طبق یک برآورد این شرکت در سال ۲۰۱۰ به میزان ۱۲ میلیارد یورو درآمد داشته است. لبدا اولین شرکتی بود که چرخهای ژلهای را در آمریکا عرضه کرد. رابرت لبدا (Robert Labeda) بنیانگذار برند لبدا، از شکستهشدنِ چرخهای اسکیتِ کوادِ چوبیِ فرزندش در وسط مسابقه خسته شده بود؛ بنابراین دست به کار شد تا یک چرخ بهتر بسازد. لبدا اولین شرکتی بود که تکنولوژی فلکس (FLEX) را در طراحی چرخ به کار برد. در ادامه، اولین چرخ ژلهای شفاف، اولین هستهی آلومینیومی و اولین هستهی ژلهای تولید شد. به طور کلی در این مقاله سعی کردیم شما را با معروفترین برندهای اسکیت آشنا سازیم.

در ترکیه برندهای متنوعی برای کیف و کفش وجود دارد، استانبول سرا در این مطلب به معرفی معروفترین برندهای کیف و کفش در ترکیه می پردازد، با ما همراه باشید تا با این برندها آشنا شویم. یکی دیگر از بهترین برند های کفش اسپورت در دنیا که یکی از معروفترین ها هم است برند نایک است، نایک یکی از شرکت های موفق دنیا است که در زمینه توسعه،طراحی و عرضه محصولات و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. به خصوص برای خانمها انتخاب کیف و کفش مناسب بسیار حائز اهمیت است و بدون انتخاب صحیح نمیتوان استایلی مختص به خود را داشته باشند.