۶ فروشگاه فوقالعاده در استانبول برای خرید بهترین کفشها

کفش کوهنوردی مدل کمچی برای فصول گرم سال طراحی شده است. نتيجه كل آنكه براي پيشگيري از آسيبهاي ورزش کوهنوردی در درجه ی اول، نخست به سلامت و بهداشت پا توجه نموده و در اين بين اهميت كفش مناسب و تاثير آن بر سلامت بدن به وضوح قابل درک است. اما ما برای راحتی شما لیستی از انواع کفش ها با برندهای معروف و کیفیت خوب را برایتان دسته بندی کرده و در مقاله زیر به طور کامل توضیح داده ایم. یکی از برندهای ایرانی که امروزه، توان برابری با کفش های کوهنوردی خارجی را دارد، برند سیمپا میباشد. به این صورت می توان گفت که یکی از برندهای بسیار خوب در زمینه تولید وسایل کوهنوردی می باشد. کوهسار برندی ایرانی می باشد که از بهترین و بزرگترین برندهای کوهنوردی می باشد کفش های طرح الوند و کفش های طرح ساوالان با یکدیگر متفاوت است.

در ورزش کوهنوردی شايع ترين آسيب هاي ورزشی صدمات عضله های پا و ناحيه كمر هستند. يك جفت كفش مناسب امكان اجراي تكنيك های ظريف و حركات مناسب را فراهم آورده و همزمان سلامت پا و بدن كوهنورد را نيز تضمين مي كند. جالب است که نام کفش های خود را از روی قله های معروف ایران انتخاب کرده است. از ویژگی های مثبت این محصول، استفاده از چرم طبیعی در رویه کفش است که در شرایط بارانی مانع از ورود آب به درون کفش شده و کاملاً پاهایتان در امان می ماند. زیره کوهستان از پلی اورتان (PU) تزریقی ساخته شده که در مسیرهای ناهموار مانع از انتقال شوک و فشار شده بنابراین فرد در طی برنامه احساس ناراحتی نمی کند. کفشفروشی کوچکی که امروزه بیش از ۷۰ شعبه در سراسر کشور ترکیه دارد و نظر گردشگران زیادی را به محصولات خودش جلب میکند.

در ابتدا تولیدکنندگان آن، کفشهای مردانه و زنانه زیادی وارد بازار میکردند اما از زمانیکه تولیدات خود را با روشهای جدید و بهروز آمریکاییها ادغام کردند، توانستند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. مراحل ساخت و تولید کفشهای این شرکت، در جهت ارتقای کیفیت محصولات، به کمک دستگاههای پیشرفته انجام میشود و تهیه مواد اولیه آن، از بهترین شرکتهای صاحبنام جهان و همگام با دانش روز انجام میگیرد. هفتمین گزینه در لیست بهترین برندهای کفش در دنیا به aubercy تعلق میگیرد که از سال ۱۹۳۰ فعالیت خود را در فرانسه آغاز کرد. بوتهای ارائه شده آن ظاهری کلاسیک و مدرن دارند که هرگونه سلیقهای را میتواند متقاعد سازد.

اين واقعيت اهميت پيشگيری از بروز آسيب های ورزشي را به خوبي آشكار مي سازد. کفش کوهنوردی پیشرفته کوهسار، از جنس چرم طبیعی سه لایه با قابلیت ضد آب میباشد که لایه آستری آن از جنس ایزی تکس با لایههای ترمولایت میباشد. این برند با داشتن تنوع در کفش های زنانه و مردانه، یکی از قطب های کفش کوهنوردی ایرانی است. از معروفترین برندهای ایرانی تولید کننده محصولات و کفش های چرمی میتوان به چرم مشهد و نوین چرم اشاره کرد. همچنین، دارنده گواهینامه ترمیم و تعویض کفههای کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی تمام برندهای جهان است که در تولید کفشهای خود از شرکت ویبرام استفاده میکنند. لاوان تنها دارنده گواهینامه ساخت کفشهای کوهنوردی، کوهپیمایی و سنگنوردی از ویبرام (Vibram) ایتالیا در ایران است.