کفش کتانی می خواهید یا اسپورت!

در آخر باید یادآور شد این کدهای تخفیف دارای محدودیت تعداد استفاده و زمان هستند و در صورت به اتمام رسیدن هر یک ممکن است با خطاهایی چون “این کد تخفیف درست نیست” و یا “بازه زمانی آن به اتمام رسیده است”، مواجه شوید. هرچند برای مورد اول حتما بررسی کنید که کد را درست وارد کردهاید یا خیر. توصیه میکنم حتماً در هنگام خرید توجه کنید که لایههای نخ طبیعی و کتان امکان تنفس را برای پای کودک فراهم میکنند. پاها را در شب اندازه بگیرید، زیرا به طور طبیعی و ژنتیکی، پاها در اواخر روز به بزرگترین اندازه خود میرسند. بهتر است پای نوزاد خود را در شب اندازه گیری کنید زیرا پاها در شب به صورت طبیعی به بزرگترین اندازه خود میرسند.

که برای مواجه نشدن با این خطاها کافیست قبل از خرید تمام شرایط کد تخفیف را به دقت مطالعه کرده، سپس اقدام نمایید. علاوه بر این دوستان نیز با استفاده از کد معرف دیجی کالا میتوانند با تخفیف ویژه اولین خرید خود را ثبت کنند. دیجی کالا برای هر کاربر به صورت اختصاصی کدهای تخفیف معرف درنظر گرفته است که میتوانند با ارسال آن به دوستان خود از جوایز و امتیازات مختلف بهرهمند شوند. اولین خطایی که ممکن است با آن مواجه شوید، عدم رعایت شرایط کوپن تخفیف است. اما نکته منفی خرید پاپوش نوزاد یا کفش چسبی این است که کودک شما ممکن است نحوه بازکردن آن را به سرعت یاد بگیرد و وقتی حواستان نیست کفشهایش را دربیاورد. نی نی لند با تنوع بینظیر علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند. با توجه به ظرافت پای نوزادان دقت کنید که بافت پاپوش یا کفش نوزاد نباید خیلی تنگ باشد، پس اطمینان پیدا کنید که که سایز درست را انتخاب میکنید.

دیجی کالا در مناسبتهای مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیفداری ارائه میکند که برای آگاهی از آنها کافیست یکی از روشهای عضویت در خبرنامه، شبکههای اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح میدهیم. سپس اندازه و سایز کفش نوزاد است به همین خاطر در ادامه جدول سایز کفش نوزاد را آوردهام. زمان تحویل سفارش و محل دریافت را تعیین نموده و با زدن دکمه ادامه فرآیند خرید، وارد صفحه بعد شوید. نکته بسیار مهم: شما اگر خرید اینترنتی زیاد انجام داده باشید و جداول سایز بندی درج شده در وبسایت ها را بهشان دقت کرده باشید می بینید در اکثر مواقع دارای تفاوت سایز هستند. برای برطرف شدن این موضوع باید دقت کنید که کالاهای سوپرمارکتی را که دارای علامت کامیون سبز ارسال سریع هستند، انتخاب نمایید. انگشت اشاره خود را بین پاشنه کودک و پشتی کفش فرو کنید.

کفش های با زیره لاستیکی یا چرمی، از سر خوردن کودک شما در اولین ماه های راه رفتن جلوگیری می کند. دقت کنید که موقع راه رفتن کفش از پای کودک شما خارج نشود. همچنین کفش نوزاد پسرانه نیز از آن جایی که برای یک کودک در حال رشد مناسب است به سرعت کارایی خود را از دست می دهد. لازم به ذکر است که گاهی پیش میآید که شما کد تخفیف اولین خرید را در حساب اولین خرید وارد کردهاید ولی اعمال نمیشود که این خطا به خاطر بازه زمانی افتتاح حساب است و برای رفع آن حساب جدید ایجاد کنید.