کفش کتانی می خواهید یا اسپورت!

نخ را کور کنید و مجدد از قسمتی که ساق دور پا شروع میشود آن را متصل کنید.دو زنجیره بزنید. در تمام دانه ها به جز آخرین دانه هر کدام یک پایه بلند بزنید. می شود ۵ دانه در یک دانه قسمت سمت چپ عکس که با خط های آبی کم رنگ مشخص شده. در دانه اخر هفت بافت پایه بلند تایی بزنید.با بنفش کمرنگ مشخص شده. شما آنقدر زنجیره می زنید تا بشه هفت سانت. تا به دانه های هفت تایی که در یک دانه بافته بودید برسید. یعنی یک دانه ببافید در دانه ی بعد دوتا پایه بلند بزنید. دیجی استایل علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست پاپوش و کفش و البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند و در صورت بروز هر مشکلی با خدمات پس از فروش برای تعویض یا پس دادن کالا شما را همراهبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بهتر است پاپوش بافتنی نوزاد را انتخاب کنید، این نوع پاپوش هم سبک است و هم دارای قابلیت تنفس، البته اگر میخواهید کفش بخرید، به رویه آن دقت کنید که امکان تنفس پا را به وجود آورد و به اندازه کافی سبک باشد. مثلا اگر طول کفش ۱۲ و عرض آن ۵ باشه، ۵- ۱۲ میشه ۷ سانت. ابتدا برای اینکه بدونید از اول چند تا زنجیره ببافید عرض کفش رو از طول اون کم می کنید، به اون تعدادی که میمونه زنجیره می زنید. یعنی دانه های بنفش کمرنگ این دانه ها را به این صورت ببافید. در باقی دانه ها یک پایه بلند ببافید. دو زنجیره بزنید. در همان دانه دو پایه بلند بزنید.

برچسبها:برند های پوشاک, برندهای کفش ترکیه, پوشاک ترکیه, جدول تبدیل سایز کفش, حراجی پوشاک در ترکیه, خرید پوشاک ترکیه, خرید کفش از ترکیه, رابطه سایز کفش و طول پا, رابطه طول پا و سایز کفش, سایز استاندارد پا, سایز دقیق پای شما برای خرید کفش چیست؟ برای اینکار میتوانید پای نوزاد خود را به وسیله یه متر یا بند فاصله بین شصت پا تا پاشنه را اندازه گیری کنید و بدین صورت میتوانید سایز کفش مناسب آنها را پیدا کنید. انگشت شست خود را میان آخرین انگشت کودک(انگشت شست پا) و انتهای کفش قرار دهید. در حدود شش سالگی کودک شما بر اثر استفاده درست از کفش نوزاد و کفش پسرانه دارای قوس طبیعی در کف هر دو پای خود می باشد. در این جدول با در نظر گرفتن طول کف پای نوزادتان می توانید سایز موردنظر و مناسب را انتخاب کنید.

در نهایت توجه داشته باشید که از فروشگاهی خرید کنید که امکان تعویض سایز را برای شما قرار داده باشد. با توجه به نظر کارشناسان بهتر است کودک در مراحل اولیه رشد تا جایی که امکان دارد پای لخت باشد. وجود پد در کناره ها، پاشنه و کفی کفش سبب می شود تا کودک احساس راحتی کند. در دانه ی دوم و سوم هر کدام دو پایه بلند در دانه ی چهارم سه پایه بلند. در باقی دانه ها هر کدام یک پایه بلند بزنید. خیلی از اوقات، کودکان نوپای ما با پاهای خود در حالی که راه می روند به بیرون می چرخند.