کفش کار – کفش ایمنی – کفش کار مهندسی

از جمله مزایای این پوتین میتوان به دارا بودن دو سوپاپ برای تهویه هوا، خاصیت آنتی استاتیک، ساق بلند بودن و همچنین داشتن زیپ علاوه بر بند برای راحتی پوشیدن اشاره کرد. تولید کفش ایمنی در ایران و خرید آنها توسط کارگران و کارفرمایان مزایای بسیار زیادی دارد. شاید قیمت کفش کار پرسنلی نسبت به انواع کفش ساده بیشتر باشد اما خرید آن به همه کارمندان پیشنهاد می شود. ساقهی این کفش بلند است و جنس آن از چرم طبیعی است. البته هدف از انتخاب کفش ، چه ایرانی و چه خارجی ، آگاهی از مواد اولیه مورد استفاده برای تولید آنها است.

بواسطهی سرپنچهی فولادی که در این کفش تعبیه شده برای کار در محیطهایی که امکان برخورد اجسام سنگین با پای افراد وجود دارد بسیار و مناسب و کاربردی است. فولادی که در قیمت پنجهی این کفش ایمنی استفاده شده مانع از آسیب زدن به پنجه و انگشتان پا میشود. چرایی این موضوع به علت استحکام و مقاومت بالاتر چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی می باشد ضمن آن که چرم طبیعی امکان تبادل هوا را میان بیرون و داخل کفش فراهم آورده و مانع بوی بد پا و عرق کردن آن در ساعات طولانی سخت کاری می شوند. ضد لغزش: وجود یک سری شیارها و مواد زیره کفه مانع از لیز خوردن افراد در مکان های بسیار لغزنده مانند محیط های مملو از روغن می شود. یک کفش ایمنی بسیار با کیفیت برای فعالیتهای برقکاری، جوشکاری، انبار و معماری.

این کفش در برابر روغن، اسید، محیط قلیایی، لغزش، الکتریسیته، بنزین، دما، آب مقاومت بالایی دارد. در ساخت زیرهی این کفش از مواد پلی یورتان استفاده شده که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد. که هر دو سرپنجه از استاندارد اروپا تبعیت میکنند و هر دو دارای مقاومت 200 ژول ضربه پذیری هستند. در خصوص رویه کفش ایمنی می توان گفت که کفش های ایمنی استاندارد همگی از چرم طبیعی ساخته می شوند. از دیگر نکات مثبت این کفش ایمنی میتوان به استفاده از سرپنجه فلزی استاندارد با مقاومت ضربه پذیری 200 ژول اشاره کرد. همچنین در برابر روغن و آب مقاومت بالایی دارد. کفش فوق در برابر روغن، محیط قلیایی، لغزش، بنزین مقاوم است. جنس رویهی این کفش از چرم طبیعی است و جنس رویهی آن PU است. جنس رویه این کفش چرم طبیعی است و جنس کفی آن PU میباشد.

برای ایمنی بیشتر کلاهک این کفش از کامپوزیت تولید شده است. » ساق کفش میتواند متناسب با نوع شغل کوتاه یا بلند باشد. مجموعهای از خطرات محل کار، به ویژه در بخشهای صنعتی یا ساختمانی، کفش ایمنی را به یک ضرورت تبدیل میکند. درمیان انواع مخنلف لوازم ایمنی ، کفش ایمنی از اهمیت بالایی برخوردارست. جهت مشاده محصولات ایمنی بیشتر، به دستهبندی لوازم ایمنی مراجعه نمایید. در این قسمت قصد داریم تا شما را با انواع کفش کار ایمنی آشنا سازیم تا اگر قصد خرید کفش را دارید بتوانید با انتخابی دقیق کالا مورد نظر خود را خریداری نمایید. یکی از تجهیزاتی که در محیط های کاری خطرناک باید استفاده شود و از شما در برابر خطرات ناشی از کار جلوگیری می کند استفاده از کفش های کار می باشد که باعث می شود شما ایمنی خودتان را حفظ کنید.