کفش کار و کفش ایمنی مقاوم و با کیفیت : فروشگاه رادین ایمن

بد نیست بدانید که یکی از مهمترین وجوه ایمنی هم، داشتن ابزار مناسب و لباس محافظ در برابر صدمات احتمالی ناشی از کار و فعالیت کارگاهی است و بین وسایل ایمنی پرکاربردترین و مهمترین آنها، کفش ایمنی و کار است که با وجود آن میتوانید در برابر اجسام تیز و برنده، سقوط اشیاء، سطع لغزنده و الکتریسیته از قلب دوم خود محافظت کنید. اگر غیر از این باشد، نه تنها سر پنجه فولادی از انگشتان پای شما محافظت نکرده، بلکه مثل یک جسم برنده عمل میکند و باعث قطع شدن انگشتان پا میگردد. واحدها و کارگاههای کوچک و بزرگ خانگی و گاهی هم سولههای صنعتی تنور خانههای کاهگلی را روشن نگه داشتهاند و ساز بازگشت به موطن را کوک کردهاند؛ اهالی به خانه پدری بازگشتند، تا هر صبح همچون گذشتهها در دیار آبا و اجدادیشان سر کار بروند و با کوچههای قدیمی خاطره بازی کنند.

نجاری در عین جذابیت دارای خطرات مخصوص به خود نیز هست و در صورتی که اصول و قواعد ایمنی ذکر شده به دقت به کار گرفته نشود، میتواند آسیبهای جدی و جبران ناپذیری را وارد کند. یکی از سرمایهگذاران این واحد تولیدی به همکاری خیلی خوب اهالی روستا برای احداث و راهاندازی این واحد اشاره میکند و میگوید: این کارخانه با یک میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و در ۹۸ روز احداث شد و همه ابعاد کار از تولید، دوخت رویه کفش، بستهبندی و فروش در همین روستا انجام میگیرد. وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هر چهار روز یکبار یک کانتینر کفش از روستا بارگیری و به مقاصد خارجی ارسال میشود بیان میکند: روزهای آغازین کار با ۱۲ ایستگاه تولید، ۱۵ روز یکبار محصول ارسال میشد اما با همکاری مجموعه تنپاک روز به روز تولید افزایش پیدا کرده و به زودی طرح توسعه کارخانه در دست اجرا قرار میگیرد.

همچنین میبایست حتما از استعمال دخانیات در فضای کارگاه بپردازید؛ مسئلهای بسیار مهم که از سوی بسیاری از افراد مورد بیتوجهی قرار میگیرد. طبیعتا کارگرانی که در کارگاه های ساختمان سازی فعال هستند هر لحظه در معرض خطراتی همچون افتادن مصالح روی پا، بریدن پا توسط دستگاه های همچون فزر سنگ بری، لیز خوردن و زمین خوردن قرار دارند. در کفش های ایمنی مناسب و باکیفیت به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع پا و بیماری هایی نظیر قارچ، باکتری و… کفش های ایمنی با برند خارجی به علت کیفیت بالای محصول، رعایت استانداردهای روز جهانی، وزن مناسب و طبی بودن طرفدارای بسیاری دارند.

در واقع یک پوتین یا کفش ایمنی معمولی قادر است که ولتاژ بین 500 تا 1000 ولت را تحمل کند، که این تحمل ولتاژ نشان از کیفیت و مرغوبیت کفش نیست و در هنگام خرید لازم است که برگه تاییدیه گواهی تست پوتین را مشاهده کنید. روستاییان دقیقا در بستر روستای محروم روزهای گذشته و در کوران نبود شغل آستین بالا زدند و کمر همت بستند تا هر کدام چاه نفتی باشند برای ارزآوری، کار و تلاش و ظهور و بروز تولید داخل، گویی بیخبر از جنجالها در همان کوچه پس کوچههای تنگ و ترش و خانههای قدیمی و کاهگلی سورنای موفقیت نواختند. این فعال اقتصادی با بیان اینکه در این واحد تولیدی کفشهای ورزشی و پیادهروی به صورت تزریق مستقیم تولید میشود ادامه میدهد: ۶۴ ایستگاه تولید، یعنی در هر چهار دقیقه دو جفت کفش در هر ایستگاه تولید شود پس روزانه با فعالیت تک شیفت ۳ هزار و ۴۰۰ کفش تولید میکنیم که بالغ بر ۹۰ درصد آن صادر میشود.