کفش کار و انواع آن: رادین ایمن

مجموعه فروشگاهی معتبر و آنلاین رادین ایمن کفش کار و انواع آن را با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت و اصالت کالا به صورت روزانه برای تهران و ثبت سفارش در همان روز برای شهرستان ارسال می کند، کارشناسان فروش این مجموعه در خصوص قیمت و ویژگی های انواع کفش ایمنی منا سب در اختیار مشتریان قرار می دهند. برای کار در صنایع غذایی و فرآوری آن که عموماً در فضای داخلی و محیط های خشک صورت میگیرد، کفش با استاندارد S1 و یا S1P مناسب بوده و بسته به نوع کفپوش محیط کاری، ممکن است از نوع ضد لغزش و یا عایق گرما و سرما نیز استفاده شود. گرد و خاک قسمتی جدا نشدنی از زندگی روزمره است و فضای کارگاه نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ به خصوص فضای کارگاه نجاری که گرد و خاک پراکنده شده در هوا در اثر کار با دستگاههای مختلف به مراتب از فضاهای دیگر بیشتر است.

از کار کردن با قطعه کار قرار گرفته در زیر لایهای از گرد و خاک خودداری کنید. هرگز دستان خود را در جایی نزدیک به تیغه دستگاه قرار ندهید؛ به خصوص هنگامی که میخواهید گرد و خاک روی آن را پاک کنید حتما دستگاه را ابتدا از برق جدا کنید و منتظر بمانید تا تیغه دستگاه به طور کامل از حرکت باز ایستد. هر گاه نیاز به تعویض تیغه دستگاهها بود حتما پیش از شروع هر کاری دستگاه را از پریز برق جدا نمایید. هنگام تعویض تیغهها دستگاه را از برق جدا کنید. استفاده و خرید کفش عایق برق می تواند این مشکلات را به حداقل برساند.

بهترین کفش ایمنی برای مهندسان نفت باید با آب و هوای گرم شهری سازگار باشد و پای مهندس در هنگام استخراج یا کارکرد روغن از تماس شیمیایی محافظت شود. مواد شیمیایی ریخته شده بر روی سطوح، روغن و… کفش ایمنی ساخته شده از مواد محکم و با دوام می تواند از سوختگی های ناشی از تکه های شیمیایی، تکه های فلزی و سایر مواد خطرناک و آسیب پذیر جلوگیری نماید. کفش کاری که افراد در آنجا به پا می کنند باید به گونه ای طراحی شود که مانع از رسیدن این مواد به داخل کفش شود. کفش ایمنی RR : در واقع این کفش ها بسیار مقاوم هستند، به مقاومت کفش در برابر سوراخ شدن RR گفته می شود. این کفش ها، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و از ضربات مختلف جلوگیری میکنند و اگر احیاناً وسیله سنگینی روی پای ما بیفتد، این کفش می تواند از پاهای ما در برابر این اتفاقات و خطرناک محافظت کند.

کفش های ایمنی ظاهرا شبیه به کفش های معمولی می باشند اما آن چه آن ها را برای استفاده در برابر آسیب های احتمالی محیط کار متمایز می کند، جنس محکم و مقاوم و قالب های استاندارد آن ها می باشد که چند لایه بوده و از فلز مقاوم و یا کامپوزیت فشرده در جلوی کفش برای حفاظت از انگشتان پا استفاده می شود. پیش از شروع هر برشی، قطعه چوب مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید تا هیچگونه میخ، منگنه، پیچ و یا سایر قطعات فلزی در آن قرار نداشته باشد. حتی پس از ساکن شدن تیغه دستگاه، پاک کردن تیغه را حتما با استفاده از یک تکه پارچه انجام دهید. هنگامی که در حین یک برشکاری گرد چوب جلوی کار شما را گرفته است حتما برش را تا مرحلهای مطمئن برسانید و سپس دست به پاک کردن قطعه کار بزنید.