کفش کار ایمنی اداری – تولیدی لباس کار نیک

کفش ایمنی فقط برای حفظ سلامت پا نیست بلکه به طور کلی از جسم شما محافظت می کند. از مزایای این کفش به ساختار طبی و آنتی باکتریال آن میتوان اشاره کرد و به همین دلیل استفاده از آن در طی روز شما را خسته نمیکند. ممکن است در طی روز از چندین آزمایشگاه و آشپزخانه دیدن کرده و با غذاهای مختلف در تماس باشید، بنابراین مسائل نظافت برای شما مهم است. زیره کفش: زیره یا تخت کفش به بخش بیرونی کفش که با سطح زمین در تماس است، گفته می شود که علاوه بر محافظت از پاها سبب دوام کفش نیز می گردد.

لذا درشرایط موجود کشور هر گونه امتیاز و تسهیلاتی به هر بهانه ای حتی تحت عنوان ساماندهی واردات کفش که اخیرا هم در حال مطرح شدن است، می تواند ضربه جبران ناپذیری را به صنعت کفش بزند. همچنین، اگر این کفش ها برای محیط های کاری ویژه طراحی شده باشند، هدف این کفش ها ایجاد امنیت برای افراد است. خطراتی که در محیط کار افراد را تهدید می کنند متفاوت هستند. در مقالهای که براتون آماده کردیم، قصد داریم روشهایی را معرفی کنیم که هر یک میتواند به شما در افزایش فالوور های اینستاگرام کمک کند. یعنی در واقع شما پیج دیگری را استوری و تگ میکنید و آن پیج هم شما را در استوری های خود استوری و تگ میکند و این یک نوع تبلیغ رایگان است! یعنی واسه ۱۰ تا ۳۰ هزار تومان تخفیف از کاربر نخواهید که هم لایک کنند، هم کامنت بگذارند و هم کسی را تگ کنند.

قرار دهند یا اینکه در پست آخری که منتشر کردهاید، ۱۰ نفر را تگ کنند تا به آنها تخفیف دهید. به عنوان مثال: از کاربران خود بخواهید برای دریافت تخفیف ۱۰ درصدی، به ۱۰ یا ۲۰ پست آخر پیج مراجعه کنند و تمام پستها را لایک و کامنت قلب و.. خیر کاملاً توسط هوش مصنوعی است زیرا با وجود کارمندان زیاد، اینستاگرام نمیتواند تمام تصاویر را به موقع بررسی کند. تمام روشها را همزمان اگر انجام دهید، بی شک به شدت به رشد فالوورهای شما کمک میکند. اگر در پیج خود با طرحی خاص، پست ارسال کنید، کار شما حرفه ای تر نشان داده میشود.

اگر بتوانید ۲۰ تا ۵۰ نفر (هرچه بیشتر، بهتر) را پیدا کنید که شما را استوری و تگ کنند، اعتبار شما نزد اینستاگرام، افزایش چشمگیری خواهد داشت، به طوری که به راحتی با این کار، پستهای شما در اکسپلور اینستاگرام نیز نمایش داده میشود و این باعث میشود که پستهای پیج شما، به افرادی که حتی شما را فالو نکردهاند، نشان داده شود و این باعث افزایش فروش و فالوور های شما خواهد شد. اگر ۲۰۰۰ فالوور دارید، به پیج هایی که ۲۰۰۰ فالوور یا ۱۰۰۰ فالوور دارند، پیام دهید و به آنها بگویید که اگر آنها را در استوری پیج خود معرفی کنید، آیا حاضرند شما را در استوری های خود تگ کنند؟ پیج اصلی، همان فروشگاه اصلی شما میباشد که محصولات را برای فروش قرار داده اید.پیج فرعی، میتواند یک پیج آموزشی با موضوع فروشگاه شما باشد، یا یک پیج که مربوط به یک محصول باشد که هر مدل و ورژن محصول را در پیج معرفی میکند.اگر فروشگاه موبایل هستید، یک پیج برای سامسونگ، یک پیج برای شیائومی و..