کفش ایمنی خرید کفش ایمنی و کفش کار بهترین مدلهای 1400 تخفیف ویژه

انواع تجهیزات ایمنی توسط این مجموعه معتبر عرضه می گردد و شما میتوانید برای خرید تجهیزات ایمنی کامل به سایت رادین مراجعه فرمایید و محصولات مورد نظر خود را به راحتی و به صورت آنلاین خریداری نمایید. همچنین باید اطمینان حاصل گردد که کفش از برند معتبر بوده و استانداردهای لازم در تولید آن رعایت شده است. این کفش ایمنی در برابر نفت کوره، مازوت و مواد روغنی نیز مقاوم است و از خاصیت آنتی استاتیک بالایی برخوردار است. در طراحی کفش ایمنی، این اجزا با متریال مختلف ساخته می شوند که مقاومت بالایی در برابر فشار، ضربات، نفوذ ناپذیری و غیره داشته باشند. مقاومت بالایی در مقابل مواد شیمیایی دارد و به سادگی دچار خوردگی، ساییدگی و پارگی نمیشود.

از مشخصات مهم یک کفش کار یا کفش ایمنی کار میتوانیم به زیره و رویه کفش، سرپنجه و قالب کفش، وزن و ارتفاع ساق کفش، بند کفش و حتی نوع دوخت آن اشاره کنیم. زیر کفش، رویه کفش، سرپنجه، آستر، نخ دوخت، طراحی قالب زیر کفش، بند کفش،کف داخلی کفش می باشد. به طور کلی کفش کوهنوردی مناسب باید دارای رویه ای همچون جیر و ضد آب باشد و لایه میانی آن دارای منافذی برای تهویه هوا به جهت جلوگیری از تعریق باشد و در نهایت جنس زیره آن از ویبرام باشد(ویبرام لایه های مخصوصی برای زیره کفش کوهنوردی می باشد و معروف ترین سازنده ویبرام کفش کوهنوردی کشور ایتالیا است).

تکنولوژی Slip resistant : بیشتر برای کسانی استفاده می شود که با مواد نفتی سروکار دارند، از لیز خوردن روی مواد نفتی جلوگیری می کند. ایمنی و امنیت کفش­های ایمنی: یک انگشت پا که قادر به تحمل یک فولاد غول پیکر با وزن ۲۰ کیلوگرمی به طور عمودی از یک متر ارتفاع باشد ویژگی کلیدی کفش که با استاندارد بین المللی است و باید ۲۰۰ ژول از انرژی جنبشی بتواند جذب کند. این کفشها دارای استانداردهای بین المللی هستند. کفش هایی که دارای این علامت هستند، در برابر نفت کوره، مواد روغنی و مازوت مقاوم و مستحکم هستند. طول عمر کفش­های ایمنی: کفش های ایمنی با جنس چرم دیرتر فرسوده می شوند به همین دلیل کفش ایمنی استاندارد عمدتا از یا بوفالو ساخته میشوند. در هر صنعتی سوختگی های خطرناک از آتش سوزی می تواند رخ دهد. کفش ایمنی (Safety shoes) نوعی کفش یا پوتین می باشد که برای محیط های کار , صنعتی و کارخانه طراحی گردیده است و آسیب های وارده به پا را به حداقل می رساند.

به دلیل اینکه در محیط کار همواره خطراتی ناشی از جریان الکتریسیته کارگران را تهدید میکند، کفش ایمنی میبایست دارای عایق مناسبی در برابر برق باشد. البته استفاده از کفشهایی که کفی فلزی دارند برای مشاغلی که با الکتریسیته یا حرارت سروکار دارند، ممنوع است. کارگران برخی اجسام سنگین حمل می کنند یا در برخی از محیط ها افراد زیادی با ماشین آلات و وسایل نقلیه کار می­کنند. قبل از خرید کفش ایمنی، ابتدا باید خطرهای احتمالی شغلی را که در آن مشغول به کار هستید به خوبی بررسی کنید؛ مثلا کار کردن در محیط های پرخطری که با مواد شیمیایی، اسیدی یا داغ ارتباط مستقیم دارند؛ انجام کار در محیط هایی که جریان برق از آن ها عبور میکند و خطر برق گرفتگی در آنها وجود دارد؛ محل های بسیار سرد و یا بسیار گرم؛ محل هایی که احتمال افتادن یا سقوط اجسام تیز و سنگین وجود دارد و موارد مشابه.