کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت یا فولادی کدام بهتر است؟

در چنین شرایطی خرید کفش ایمنی با کیفیت مناسب و پوشیدن آن در محیط کار میتواند تا حد زیادی باعث ایجاد ایمنی برای کارگران و کارکنان شود. در واقع تنها با داشتن این تجهیزات و لوازم است که می توان تا حد زیادی از احتمال بروز خطر و آسیب به فرد هنگام انجام کار جلوگیری کرد. شروع به كار در این دست مشاغل به داشتن تجهیزات ایمنی مناسب و استاندارد از جمله کفش كار نیاز دارد. علاوه بر موارد مربوط به ایمنی شخصی مانند انتخاب سطح حفاظت و محافظت اضافه پیش بینی شده به هنگام مواجهه با خطر، باید معیارهای نظیر راحتی، استاندارد بودن، زیبایی و … از این رو توصیه می کنیم، پیش از اقدام به تهیۀ کفش کار، با افراد فنی و مجرب مشورت نمائید، تا بدین ترتیب کفش کار مناسب را برای پرسنل کاری خود تهیه نمائید.

تعداد کثیری از افراد جامعه مشغول به کار در محیط هایی چون موسسات، سازمان ها، کارگاه های صنعتی، کارخانه ها، صنایع و … کفش های ایمنی به دلیل وجود گوناگونی در کارکرد، طراحی ها و برند های تولیدی دارای رنج قیمت های مختلفی هستند به گونه ای که این تنوع قیمت هنگام خرید برای افراد گیج کننده می باشند. تکنولوژی ergo : این کفش ها در واقع بسیار راحت هستند و دارای کفه آنتی باکتریال می باشند که از بوی بد پا جلوگیری می کنند. همه این موارد در ارائه پشتیبانی محکم و مطمئن به شما کمک می کنند. پشتیبانی در یک کفش کار با عناصر مختلفی که برای راحتی پاهای شما می باشد تعیین می شود. اگر شما در یک محیط صنعتی تمام طول روز را مشعول به کار هستید و اين کار که انجام مي دهيد نیازمند فعالیت و حرکت در تمامی فضای کارگاه است، مسلما دقت زيادي بايد در انتخاب کفش باکیفیت متاسب داشته باشيد.

اگر روزانه 12 ساعت و حتی زمان بیشتری در محل کار حضور دارید و مهمتر اینکه زمان زیادی به صورت ایستاده فعالیت می کنید ، بدون شک باید به خرید کفش کار راحت فکر کنید. ایمن گستر؛ این امکان را برای شما فراهم کرده، تا در صورت عدم مراجعه حضوری به فروشگاه، از طریق وب سایت و پیج اینستامی، تمامی لوازم ایمنی و کفش های کار را مشاهده کرده و با مقایسه قیمتها بهترین خرید را انجام دهید. کفش کار از جنس بوتیل : جهت مقابله با مواد خورنده و اکسیداسیون مورد استفاده قرار گرفته می شود. البته این نوع زیره برای مشاغلی که با خطرات جدی یا مواد شیمیایی و … البته استفاده از کفشهایی که کفی فلزی دارند برای مشاغلی که با الکتریسیته یا حرارت سروکار دارند، ممنوع است. سركاردارند و با کارگاههای تولیدی و فني و معادن یا هر نوع شغل دیگری که با مواد خطرناک ، سنگین ، برنده و تیز، پرتاب شونده و غیره در ارتباط هستند و خطرات کاری زیادی متوجه آنها است مهم و ضروري مي باشد و اينجاست كه کفش کار مناسب از اهميت زيادي برخوردار مي باشد و فرد بايد دقت بسياري در انتخاب كفش متناسب با شغل خود داشته باشد.

همینطور یک نکته را عنایت داشته باشد که برای به حداکثر رساندن انعطاف پذیری چکمه های کاری خود می بایست مرتباً آنها را با تهویه مناسب مرطوب کنید تا عمر مفید خود را از دست ندهند. بنابراین ، انتخاب نوع مناسب کفش کار می تواند یک انگشت پا یا حتی زندگی شما را نجات دهد. زیرا هر یک از این عناصر به تنهایی بخش بسیارمهمی از یک کفش هستند که وجود مشکل در هرکدام باعث می شود در هنگام کار احساس ناخوشایندی داشته باشید و حتی ایمنی پاهای شما به خطر می افتد. زیرا اگر کفش کار راحتی داشته باشید از نظر روحیه کاری تقویت شده و عملکرد بهتری خواهید داشت و همینطور راندمان کاری شما بالاتر خواهد رفت.