کفش ایمنی – ایمن گستر دانیال

اگر در خرید کفش کار دچار تردید هستید، پیشنهاد میکنیم از مشاوره کارشناسان ایمن گستر دانیال استفاده کنید. مشاهده شده است که افراد در استفاده حتی کوتاه مدت از کفش کار دچار میخچه و قارچ در ناحیه پا شده اند و یا پا بوی نامطبوعی به خود می گیرد. لازم است این افراد کفش کار مناسب را که سبک، انعطافپذیر و با دوام باشد بپوشند. کفش کار یا کفش ایمنی مهمترین مشخصه ای که دارد ، پنجه ایمنی آنست. به کفش ایمنی که در مقابل جریان الکتریسیته رسانا باشد به صورت اختصار آن ED میگویند. کفش های ایمنی در بازار کفش ایمنی به صورت کفش ایمنی ساق بلند و یا ساق کوتاه ، کفش ایمنی نسوز یا کفش ایمنی آتش نشانی ، کفش های ایمنی مهندسی و کفش ایمنی عایق برق ، کفش های ایمنی سفید و بهداشتی ، پوتین سربازی و پوتین حفاری و کفش های ایمنی ورزشی می باشد که همه ی این ها رنگ بندی ها و مدل های متنوعی دارند که کار را برای خریداران و مصرف کنندگان راحت کرده است تا دامنه ی انتخاب وسیع تری داشته باشند .در بازار کفش ایمنی کفش بیمارستانی و کفش کارمندی و کفش طبی نیز با کیفیت بالا و مناسب تولید می شود .

در این صورت است که افراد مجبور می گردند تا انواع مختلف کفش ها را بررسی کرده تا بتوانند خرید مناسبی داشته باشند. ایمن گستر؛ این امکان را برای شما فراهم کرده، تا در صورت عدم مراجعه حضوری به فروشگاه، از طریق وب سایت و پیج اینستامی، تمامی لوازم ایمنی و کفش های کار را مشاهده کرده و با مقایسه قیمتها بهترین خرید را انجام دهید. فولادی که آب شده و در کفش کار بکار رفته تا حفاظت انگشتان پا را برعهده داشته باشد در صورتی که نتواند وزن ضربه وارده را تحمل کند خودش عامل خطر تلقی و موجب قطع شدن انگشتان پا می شود.

زیره یا تخت کفش به بخش بیرونی کفش که با سطح زمین در تماس است، گفته می شود که علاوه بر حفاظت از پاها موجب دوام کفش نیز می گردد. جنس رویه ی کفش های ایمنی استاندارد از چرم طبیعی و مقاوم است که موجب می گردد علاوه بر تامین ایمنی، کفش از دوام بالاتر و عمر بیشتری برخوردار باشد. جنس زیره کفش ایمنی مناسب به گونه ای است که ضد لغزش در برابر مواد نفتی، روغنی و محیط های اسیدی است و همچنین عایق الکتریسیته می باشد. جنس مواد به کار رفته در زیره ی کفش های ایمنی بسته به نوع شغل و خطرات پیش روی آن متفاوت اند. نوع شغل و خطرات پیش روی آن، نقش تعیین کننده ای را در انتخاب مناسب جنس زیره کفش ایفا می کنند. بنابراین افراد باید نسبت به شرایط محیط کار خویش آگاه بوده و خطرات شغل مربوطه را در انتخاب کفش ایمنی مناسب در نظر گیرند.

تقریبا می توان گفت در تمامی محیط های صنعتی احتمال آسیب به پا وجود دارد، به همین دلیل یکی از مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از کفش های ایمنی در محیط کاری است. وقتی صحبت از محیط کاری می شود رعایت استانداردهای این محیط برای بهبود عملکرد کارکنان اهمیت ویژه ای دارد و این مسئله ای است که تمامی کسب و کارهای معتبر در قرن بیست و یکم به آن توجه دارند. همانطور که متوجه شده اید انتخاب کفش مناسب نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد کاری شما دارد. امروزه، استفاده از کفش ایمنی به قانون مهمی تبدیل شده است که اگر رعایت نشود، فرد خاطی جریمه می شود.