کفش ایمنی – ایمن گستر دانیال

تکنولوژی SRX: کف هایی که دارای تکنولوژی SRX هستند، مانع از لغزش و سر خوردن شما در محل کار می شوند. تکنولوژی ergo: این کفش ها در واقع بسیار راحت هستند و دارای کفه آنتی باکتریال می باشند که از بوی بد پا جلوگیری می کنند. این کفشها معولا سنگین هستند. به طور مثال اگر شما در محیطی کار می کنید که با ابزار آلات سنگین سر و کار دارید، باید از کفش های مناسب این گونه محیط ها استفاده نمایید. نوع کفش: با توجه به نوع کار خود کفش ایمنی مناسب کار خود را تهیه کنید. علامت استاندارد: با توجه به افزایش روز افزون کالاهای تقلبی برای خرید جنس اصلی که در هنگام کار از پاهای شما به خوبی مواظبت کند نکته ای لازم و ضروری به نظر می رسد. اما اگر کار شما به گونه ای است که روی بتن راه می روید ویا مدت زیادی مجبور به ایستادن روی سطح بتنی هستید می توانید از کفش های کار اسپرت استفاده کنید توجه داشته باشید این نوع کفش ها به علت وزن زیاد مناسب پیاده روی های طولانی نمی باشند.

کفش ضد مواد خورنده: در ساخت این کفش ها از ماده ای به نام بوتیل استفاده می شود. بوتیل از پا در مقابل مواد خورنده محافظت می کند. کفش ایمنی از پای شما در برابر ضربه، لیزخوردن، سوختگی و برق گرفتگی محافظت می کند . این کفش ها در برابر ولتاژ ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت از خود مقاومت نشان می دهند. شرکت رادین ایمن از معتبرترین مجموعه های فروش کفش کار و انواع آن به صورت حضوری و آنلاین با نازل ترین قیمت به همراه تضمین کیفیت و اصالت کالاست، که با سابقه فعالیت طولانی در زمینه عرضه تجهیزات ایمنی و حفاظت شخصی با بالاترین کیفیت و ارسال آن ها به سراسر کشور با مناسب ترین قیمت توانسته اعتماد و رضایت مخاطبان این بازار را جلب نماید.

ولی از نظر ایمنی می تواند به دلیل جنس محکم و مقاوم که معمولا چند لایه هستند از پای شما در مقابل خطرات محیط کار محافظت نماید. چکمه پلاستیکی به گونهای طراحی و تولید شده است که میتواند از پا تا ناحیه زانو محافظت نماید و معمولا برای مشاغلی کاربرد دارد که با مواد آلوده و مرطوب در تماس هستند. جنس زیره کفش کار معمولا از پلی یورتان بوده و در برابر مواد روغنی، نفتی و اسیدی مقاوم است و مانع از لغزش پای شما میشود. تا بتواند از مچ پایتان در برابر آسیب های وارده محافظت کند. کفش پلاستیکی: نوعی از کفش ایمنی می باشد که تمامی قسمت های آن از پلاستیک ساخته می شود و از پاهای شما در برابر آسیب دیدگی با مواد شیمیایی محافظت می کند. این کفش از دزرهای استیل برخوردار است که از پا در برابر مشکلات مفصلی محافظت میکند. پا قلب عصبی بدن است و تنها راه محافظت از آن در برابرشرایط نامساعد کاری و عوامل آسیب زای مختلف، استفاده از کفش ایمنی استاندارد و باکیفیت می باشد، این کفش ها بر حسب نوع متریال مصرفی و جنس زیره و رویه در گروه های مختلف قرار می گیرند، که البته تمامی آن ها باید از نرمی، کیفیت، دوام، سبکی و بهداشت بالا برخوردار باشند، به عنوان مثال می توان به انواع کفش کار پرسنلی، کفش عایق برق و جوشکاری، چکمه پلاستیکی و کفش کار ضد مواد خورنده و کفش کار پنجه فولادی اشاره کرد، که هرکدام از آن ها در صنایع مختلف با توجه به نیاز افراد مورد استفاده قرار می گیرند.

علی رغم اینکه از کارگران خود انتظار دارید که لباس کار مناسب خود را بر تن کنند در هنگام خرید کفش ایمنی نیز باید این را مد نظر قرار دهید که کفشی را انتخاب کنید که صرف نظر از اینکه موارد فنی و حفاظتی را به صور کامل پوشش دهد ، با رنگ سازمانی ، یونیفرم و لباس کار و سبک آنها همخوانی داشته باشد . از این رو توصیه می کنیم، پیش از اقدام به تهیۀ کفش کار، با افراد فنی و مجرب مشورت نمائید، تا بدین ترتیب کفش کار مناسب را برای پرسنل کاری خود تهیه نمائید. از طرفی با توجه به گستردگی مشاغل و خطراتی که در هر شغل و محیط کاری وجود دارد رعایت نمودن اصول ایمنی محیط کار برای تمامی افراد ضروری و واجب میباشد.