کفش ایمنی – ایمن گستر دانیال

کفش ملی یکی از برندهای معتبری است که سالهاست در سایه ی برند کفش ملی تهیه و تولید میگردد ، این کفش در اکثر فروشگاههای معتبر و زنجیره ای کفش ملی در سطح ایران و در شهر های مختلف موجود می باشد و قیمت ان در اکثر شهر ها قیمت واحد است ، ما نیز به خاطر کمک به تولید ملی بر ان شدیم تا از برندهای معتبر ایرانی خرید کرده و حمایت خود را از ایران و ایرانی در عرصه عمل واقعیت بخشیم . به عنوان مثال کارگری که مشغول بتنریزی است، باید الزانات این کار را در مورد استناندارد کفشهایاش نیز مد نظر قرار دهد. این علامت به معنای این است که کفش ایمنی مورد نظر عایق جریان برق است و در برابر آن مقاومت دارد. به هنگام خرید کفش ایمنی صنعتی باید نوعی انتخاب گردد که سطح محافظتی مورد نیاز شما را تعیین نماید.

تعداد زیادی از کاربران با علائم تخصصی به کار رفته بر روی کفش های ایمنی آشنا نیستند و در هنگام خرید کفش ایمنی با مشکل مواجه می شوند. کفشهای ایمنی معمولاً قیمت بالاتری از پوتین کارهای معمولی دارند. تمام کفشهای ایمنی بسته به نوع شرایطی که برای آن ایجاد شدهاند، طبق معیارهای خاصی درجه بندی میشوند. کفشهای کار نسوز به شکلی طراحی و ساخته میشوند که در برابر حرارت و مواد مذاب عایق باشند. مثلا لباس کاری که برای حفاظت در مقابل گرما و حرارت ساخته می شود با پوشش آلومینیوم که تا 90 درصد اشعه مادون قرمز را برگشت می دهد ساخته می شود. این نوع کفش های ایمنی در دو نوع فشار ضعیف و فشار قوی تولید می شود و بسته به مکانی که از آن استفاده می شود، انتخاب می شود. کفش کار از پا و انگشتان پا در برابر ضربات، فشار و مواد مختلف محافظت می کند.

از کفش کار می توان در هنگام کار با ابزارهای مختلف از جمله دریل، فرز، چکش تخریب و بسیاری از ابزارآلات دیگر استفاده کرد. کفش ایمنی یکی از مهم ترین ابزارآلات ایمنی برای انجام کارهای مختلف به شمار می آید. برای مثال پوتینهای ایمنی ضد آب قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی دارند و یا این که برندهای خارجی گران قیمتتر از برندهای داخلی هستند. که تمامی علائم در بالا به صورت کامل توضیح داده شد، هنگام خرید کفش ایمنی طبی خارجی و همچنین کفش ایمنی ملی حتما به علائم اختصاری روی کفش دقت کنید. کفش های ایمنی باید دارای فاکتور ها و مولفه های ایمنی باشند تا از هرگونه سوانح احتمالی جلوگیری کنند بنابراین خرید کفش ایمنی بسیار مهم بوده و باید حتماً از فروشگاه های معتبر و باسابقه همچون رادین ایمن تهیه شود. برای خرید کفش ایمنی همین حالا اقدام نمایید.

یکی از موارد بسیار مهم در رعایت کردن اصول ایمنی در محل کار، پوشیدن کفش ایمنی کار مناسب است. استفاده از کفش مناسب در محیط کار مزایای فراوانی برای کارگران دارد. این زیره عایق حرارتی است و اصطکاک و گریپ بالایی دارد. این زیره کاملاً شفاف است و خاصیت الاستیکی بالایی دارد. کفش نگهبان باید بتواند از پا و مچ پاها حفاظت نماید و در برابر ضربات احتمالی انگشتان پای شما را ایمن نگه دارد. از آنجایی که کفش های ایمنی را در طول فعالیت فیزیکی و به مدت طولانی می پوند باید حتما در نظر داشته باشید که کفش های شما علاوه بر ایمن بودن باید راحت و پاکیزه باشند. این کفش ظاهری سخت تر و وزنی سنگین تر نسبت به کفش های معمولی دارد و از رویه ای مقاوم همراه با زیره ای با اصطکاک و گریپ بالا برخوردار است. علاوه بر این سایش کمی دارد و از اصطکاک و مقاومت بالایی برخوردار است.