نمایندگی انواع کفش نوزاد پسرانه در ایران

به پاهای معمولی یک بزرگسال اگر دقت کرده باشید، به راحتی می بینید که دارای یک قوس میانی در کف آن است. در حدود شش سالگی کودک شما بر اثر استفاده درست از کفش نوزاد و کفش پسرانه دارای قوس طبیعی در کف هر دو پای خود می باشد. در دانه ی دوم و سوم هر کدام دو پایه بلند در دانه ی چهارم سه پایه بلند. پس شاید برای شما بهتر باشد که کفش بچگانه بنددار بخرید و البته دقت کنید که بند آن به اندازه کافی بلند باشد تا دو گره بخورد و به راحتی باز نشود. بهتر است پاپوش بافتنی نوزاد را انتخاب کنید، این نوع پاپوش هم سبک است و هم دارای قابلیت تنفس، البته اگر میخواهید کفش بخرید، به رویه آن دقت کنید که امکان تنفس پا را به وجود آورد و به اندازه کافی سبک باشد. برای خرید اولین پاپوش نوزاد یا کفش نوزادی بهتر است یک پاپوش بافتنی سبک با زیرهای که از لغزندگی جلوگیری میکند، انتخاب کنید و البته بهتر است کفش نوزاد شما مچ پددار داشته باشد و بخش بالای آن از چرم تشکیل شده باشد تا مچ پا کاملا احساس راحتی داشته باشد و نوزاد با خیال راحت و بدون دشواری بتوند نخستین گامهایش را تجربه کند.

پای نوزاد در این حالت باید حدود یک تا یک و نیم سانتی متر با نوک کفش فاصله داشته باشد. جواب این است که تا زمانیکه نوزاد شما اولین گامهایش را برنداشته نیازی به کفشهایی با زیره سفت ندارید، بنابراین بهتر است سراغ بافت پاپوش نوزاد یا خرید یکی از مدلهای زیبای آن بروید. این مدل یکی از زیباترین و اگر استاندارد باشد راحت ترین نوع کفش می باشد که به تازگی ترند شده است. اندازه کلیه محصولات در نی نی لند بصورت دقیق بر حسب سانتیمتر است و شما با مقایسه اندازه ها در جدول سایز هر محصول میتوانید مناسب ترین سایز برای فرزندتان را انتخاب کنید. مهم است که در انتخاب کفش نوزاد پسرانه به عنوان اولین فرم دهنده های پای کودک سعی کنید یک اندازه مناسب و فرم طبیعی را انتخاب کنید. برای تشخیص درست اندازه کفش چند راه دارید. هنگامی که دو علامت را زدید، می توانید فاصله ی آن ها را اندازه بگیرید تا سایز درست را به دست آورید و در آخر به راهنمای سایز کفش کودک و نوزاد مراجعه کنید.

دیجی استایل علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست پاپوش و کفش و البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند و در صورت بروز هر مشکلی با خدمات پس از فروش برای تعویض یا پس دادن کالا شما را همراهبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. کفش را چند بار با دستتان تا کنید تا ببینید راحت خم و راست میشود یا نه. شما می توانید گاه از صندل پسرانه و شلوارک پسرانه نیز برای یک استایل تابستانی راحت به همراه یک تیشرت پسرانه تابستانی برای نوزاد خود استفاده نمایید. چرا که با بند و چسب هایی که دارد پای نوزاد را به صورت استاندارد در بر می گیرد و در آن احساس راحتی می کند. ما به گرمی از شما برای خرید یا فروش عمده کفش نوزاد تازه متولد شده با قیمت رقابتی از کارخانه خود استقبال می کنیم. متخصصان میگویند به طور متوسط باید هر 4 ماه یک بار برای کودکتان کفش بخرید.

سایز شلوار جین, سایز کفش بر اساس سن, سایز مناسب کفش, فروشگاه کفش وان, قیمت کفش در ترکیه, کفش اسپورت ترکیه, کفش بچه گانه ترکیه, کفش پیاده روی ترکیه, کفش زنانه ترکیه, کفش مارک دار, کفش مجلسی ترکیه, کفش مردانه ترکیه, کفش نوزاد ترکیه, کفش ورزشی ترکیه, مارکهای کفش ترکیه, هر سایز چند سانت است؟ درست است که به خاطر سلامت پای کودک، بهتر است صرفهجویی در خرید کفش را کنار بگذارید، اما پای کودک شما خیلی زود بزرگ میشود. اما نکته منفی خرید پاپوش نوزاد یا کفش چسبی این است که کودک شما ممکن است نحوه بازکردن آن را به سرعت یاد بگیرد و وقتی حواستان نیست کفشهایش را دربیاورد.