معرفی و خرید با کیفیت ترین کفش های ایمنی، کار و پوتین های کار+لیست قیمت

ما در فروشگاه اینترنتی بولگانو سعی بر این داریم که بهترین کفش های کار و ایمنی از برند معتبر و شناخته شده دنیا برای راحتی و حفاظت از قلب دوم شما ارائه دهیم. با توجه به این موضوع افراد نظامی نیاز دارند که از کفش کاری استفاده کنند که در عین حال که بسیار مقاوم و با دوام است بتواند سرعت عمل و راحتی افراد را بالاترین سطح حفظ نماید. افرادی که در نیروگاه یا پالایشگاههای که، با نیروی خفیف تا قوی جریان برق سر و کار دارند، باید از کفش ایمنی عایق استفاده کنند. از جمله متریال مورد استفاده در کفش های ایمنی می توان به ماده ای انعطاف پذیر مثل پلی اورتان PU، عایقی از جنس چرم (که عایق برق است) و یا PVC که عایق شیمیایی است، اشاره کرد. کارخانه تولیدی کفش کار ایمن یکی از تولیدکنندگان انواع کفش ایمنی در کشور هست که کفشهای ایمنی با نامهای تجاری کار ایمن، کوشا، کوشش، اکولوژیک با زیره پلی بورتان، سبک و مقاوم در برابر روغن و بنزین با رویه چرم و سرپنجه فولادی عرضه می کند.

جنس زیره کفش کار معمولا از پلی یورتان بوده و در برابر مواد روغنی، نفتی و اسیدی مقاوم است و مانع از لغزش پای شما میشود. کفش کوهنوردی به جهت سهولت و آسایش در راه رفتن در مسیرهای سخت کوه ها در زمان برف و باران طراحی شده است و جنس زیره آن باید از بهترین مواد ساخته شده باشد تا پاها در هنگام راه رفتن از مسیرهای پر پیچ و خم دچار آسیب نشود. زیرهها به خوبی پر شدهاند و از این رو راحتی خوبی را برای استفاده کنندگان فراهم میکنند و از میزان خستگی حین استفاده از آنها میکاهند. کفشایمنی با زیره PU از وزن بیشتری برخوردار میباشد و کاهش وزن و راحتی آن تنها با کاهش میزان ایمنی امکان پذیر است. به همین دلیل بهتر است ابتدا نیاز و میزان بودجه خود را مشخص نمائید، سپس گزینهای را انتخاب کنید که بهتر بتواند سلامت پای شما تضمین کند.

شوخی گرفتن این حرف ممکن است به ضرر شما تمام شود و خسارت های جبران ناپذیری به جان شما وارد کند، از طرفی رعایت اصول اولیه ایمنی می تواند سلامت شما را در محل کار تضمین کند. در صورت سقوط اشیاء سنگین روی پاها بتواند از آنها در برابر این آسیب محافظت کند. همچنین قسمت سر پنجه آن نیز باید از جنس فولاد آبکاری شده یا فایبر گلاس فشرده باشد تا بتواند از انگشتان پای شما در برابر پرتاب احتمالی اشیا سنگین محافظت نماید. این نوع کفش همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد، برای افراد شاغل در مشاغل سخت و پرخطر برای محافظت از پا در برابر حوادث احتمالی استفاده میشود. چکمه پلاستیکی به گونهای طراحی و تولید شده است که میتواند از پا تا ناحیه زانو محافظت نماید و معمولا برای مشاغلی کاربرد دارد که با مواد آلوده و مرطوب در تماس هستند. وزن چکمه های آتش نشانی 3 کیلوگرم در هر جفت است و با این وجود آتشنشان با آن میدود.

وزن این کفش ایمنی یک کیلوگرم است و کاملا در برابر لغزش، روغن و محیط قلیایی ایمن میباشد. این کفش در برابر روغن، اسید، محیط قلیایی، لغزش، بنزین، دما، آب کاملا مقاوم است. چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. این روزها پوتینهای ایمنی با برندهای مختلفی تولید میشوند که معمولا هر کدام از مشخصات خاصی برخوردارند.