معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان

همچنین شما هنگام ورزش و پیاده روی احساس راحتی و آرامش میکنید. تمرکز اصلی فعالیتهای این برند بر روی کفشهای دستدوز و از جنس چرم بوده است. آدیداس از اولین سال های شروع فعالیتش بر روی تولید کفش های ورزشی راحت و در عین حال با طراحی و ظاهر مینیمالیستی و با قیمت مناسب تمرکز کرد و طرفداران زيادي هم پيدا کرد. اینکه بگوییم کدام کفش بهترین جنس و مدل است قطعا به نتیجه خوبی نمیرسیم، چون تولید کنندگان بزرگ دنیا برای هر مکان و جای مختلف کفشی مناسب با آنجا را طراحی و درست کرده اند و هر کفشی خواص و کارایی خود را دارد. اما ما برای راحتی شما لیستی از انواع کفش ها با برندهای معروف و کیفیت خوب را برایتان دسته بندی کرده و در مقاله زیر به طور کامل توضیح داده ایم. Puma یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباس ها و کفش های ورزشی اش مشهور شده است.

قیمت این کفش ها با توجه به سایزشان تغییر می کند. اکثر مردم آنها را به نام “Sneakers” میشناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم میتوانند با آنها به طور آرام و بیصدا حرکت کنند. او تا سالها بعد نیز به فعالیت خود ادامه داد تا زمانی که کفش هایش تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان شد. فعالیت وی از سن ۱۶ سالگی آغاز شد و تا به امروز نیز به فعالیت خود ادامه میدهد. برند chuch به این دلیل نامگذاری گردید، که در ابتدا کارخانه فعالیت آن، یک کلیسا بود که توسط james end انگلیسی خریداری شد. این برند کار خود را از اواخر قرن 19 در لیموژ فرانسه آغاز کرد.« Édouard Blanchard» کارخانه خود را در سال 1891 و با ساخت کفش های زنانه و مردانه راه انداخت و کمی بعد توانست به کمک پسرش تولیدات خود را با روش های مدرنی که در آمریکا مورد استفاده قرار می گرفت، تطبیق دهد و تبدیل به یکی از بهترین برندهای کفش در جهان شود.

درآمد به دست آمده توسط “NIKE” در سال 2011 حدود 20.86 میلیارد دلار آمریکا بوده است. بر طبق یک برآورد این شرکت در سال 2010 به میزان 12 میلیارد یورو درآمد داشته است. اسم این برند در زمانی معروف و محبوب شد که کفشهایHigh Tec Squash را تولید کرد. NBAS – New Balance Athletic Shoes Inc در سال ۱۹۰۶ و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد. تقریباً افراد با به پا کردن کفشهای آن حس خاص بودن دارند. Puma یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباسها و کفشهای ورزشیاش مشهور شده است. این برند در سال ۱۹۱۱ در ایتالیا مشهور شد.

ین کمپانی در ابتدا کفشهای ورزشی برای بازیکنان تنیس تولید میکرد که پس از گذر زمان بسیار معروف و مشهور شد. کارآفرین آلمانی موفق به نام آدولف داسلر، در سال ۱۹۲۴، برند پوما را با مشارکت برادر بزرگترش، رودولف داسلر، تاسیس کرد و فعالیت خود را با تولید کفش و صندل های راحتی مناسب برای استفاده روزانه، آغاز نمود. به خصوص برای خانمها انتخاب کیف و کفش مناسب بسیار حائز اهمیت است و بدون انتخاب صحیح نمیتوان استایلی مختص به خود را داشته باشند. هر سفری هر چقدر هم که طولانی باشد، با یک قدم آغاز می شود اما سفر شما زمانی لذت بخش خواهد بود که کفشی مناسب به پا کرده باشید. در ترکیه برندهای متنوعی برای کیف و کفش وجود دارد، استانبول سرا در این مطلب به معرفی معروفترین برندهای کیف و کفش در ترکیه می پردازد، با ما همراه باشید تا با این برندها آشنا شویم. اگر چه این برند کفش های زنانه نیز تولید می کند اما بخش اصلی آن به تولید کفش های مردانه مربوط می شود.