معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان

اکثر مردم آنها را به نام “Sneakers” میشناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم میتوانند با آنها به طور آرام و بیصدا حرکت کنند. این کمپانی به طور تخصصی به تولید اسکیت در رشتههای مختلف میپردازد. در ادامه، اولین چرخ ژلهای شفاف، اولین هستهی آلومینیومی و اولین هستهی ژلهای تولید شد. لبدا اولین شرکتی بود که تکنولوژی فلکس (FLEX) را در طراحی چرخ به کار برد. مهندسی و طراحی اسکیت رولکن زیر نظر کانادا میباشد. برای اسکیت مخصوص کودکان کمپانیهایی همچون فیلا، روسز و رولکن به خوبی عمل کردهاند.

همچنین دارای سایزبندی متغیر و برای چند سال استفاده کودک مناسب است. همچنین محصولات خوبی در شاخههای اسکیت روی یخ، اسکوتر و اسکیتبرد تولید کرده است. این کمپانی در ابتدا کفش های ورزشی برای بازیکنان تنیس تولید می کرد که پس از گذر زمان بسیار معروف و مشهور شد. این کمپانی در ابتدا کفشهای ورزشی برای بازیکنان تنیس تولید میکرد که پس از گذر زمان بسیار معروف و مشهور شد. Puma یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباس ها و کفش های ورزشی اش مشهور شده است. کمپانی اسکیچرز در سال 1992 توسط رابرت گرین برگ در کالیفرنیا تاسیس شد، این کمپانی در اوایل شروع به کار خود به عنوان فروشنده محصولات دکتر مارتن برند انگلیسی در زمینه محصولات کفش و لباس بود، ولی پس از مدت کوتاهی شروع به تولید کفش و اسکیت کرد، اسکیچرز به وسیله اشخاص سرشناس معروف دنیا و دیگر برنامه های پر طرفدار نام شرکت خود را به گوشی همه مردم جهان رساند و در لیست بهترین برند های کفش اسپورت در جهان قرار گرفت.

نایک از معتبرترین، مشهورترین و بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. هر کدام از این برندها در تولید اسکیت در رشته خاصی مهارت دارند. این کمپانی در هر سه شاخه آیس، اینلاین و رولر اسکیت به تولید اسکیت پرداخته است. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال 1924 اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma. کارآفرین آلمانی موفق به نام آدولف داسلر، در سال ۱۹۲۴، برند پوما را با مشارکت برادر بزرگترش، رودولف داسلر، تاسیس کرد و فعالیت خود را با تولید کفش و صندل های راحتی مناسب برای استفاده روزانه، آغاز نمود. با انتخاب عالی کفشهای کلاسیک، کفشهای بیرون (کاژول)، چکمه، صندل و لوازم جانبی مانند کمربند چرمی و کیفهای دستی چرم، کفش پولاریس یکی از برندهای شناخته شدهی ترکیه در زمینهی تولید کفش است.

پیش از تولید کفش اسکیچرز دیگر کفش های ورزشی موجود در بازار پس از مدت کوتاهی شکل و ویژگی های خود را از دست میدادند و باعث کمر درد و آسیب رساندن به کف پا میشدند اما اسکیچرز با تولید کفش های عالی در سبک خود توانست این مشکلات را برطرف کند و خود را وارد بازار جهانی کند. این کمپانی با ارائه انواع محصولات رولر اسپرت و اسکیت روی یخ همراه با مشاوره طراحی از سال 2017 شروع به کار کرد. طراحی کفش های این برند فرانسوی مطابق مد روز و بی نظیر است. این اسکیت دارای بدنهای بسیار محکم است و برای شروع اسکیت یکی از بهترینها بشمار میرود. ستاره های فوتبال بین المللی، تیم ها و باشگاه های برتر فوتبال دنیا، از طرفداران و حامیان پر پا قرص این برند هستند. فعالیت این مورد از لیست بهترین برندهای کفش در دنیا، در سال ۱۸۹۱ در فرانسه آغاز شد.