مشخصات، خرید و قیمت کفش ایمنی و کفش کار

این فروش مستقیم سبب شده، که قیمت کفش ایمنی این تولیدی کم نظیر برای مشتریان، بسیار منصفانه و مناسب باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی انواع کفش کار موجود در بازار، می توانید از تجربیات کارشناسان فروش رادین ایمن بهره مند شوید. مشاغل ساختمان سازی و معادن جهت حفظ سلامت پا می توانند از کفش ایمنی پنجه فولادی، کفش ایمنی کفی فولادی استفاده نمایند چون هر زمان احتمال افتادن قطعات سنگین بر روی پا وجود دارد. کفش ایمنی و کفش کار دارای سر پنجه های فولادی، کامپوزیت و آلومینیوم هستند که از انگشتان پا در مقابل ضربه محافظت میکنند. جنس چرم طبیعی کفش های ایمنی استاندارد از چرم گاو بوده که خود دارای چند درجه از نظر کیفی است که چرم گاو درجه 1 بالاترین قیمت را دارد چرا که کفش هایی با این رویه ی چرم بسیار مقاوم بوده و دارای کیفیت عالی می باشند. چنانچه كفش ايمني انتخاب شده متناسب برای آن شغل یا حرفه نباشد و یا داراي استاندارد های لازم مانند زیره ، رویه و قالب مناسب نباشد، نمی تواند باعث جلوگيري از آسیب های احتمالی شود.

امروزه بازار کفش های ایمنی بسیار وسیع می باشد که همین موضوع انتخاب کفش های ایمنی را سخت تر می کند. سعی کنید هم روی فرش و هم روی سطوح سخت راه بروید ، با سور دادن پا بر روی اجسام و سطوح مختلف از لغزنده نبودن آن اطمینان حاصل کنید . افرادی که در مشاغل سخت و پرخطر همانند کار در معادن، کارخانهها، کارگاهها و یا ساختمانسازی مشغول به فعالیت هستند، برای حفظ ایمنی خود باید از کفشهای ویژهای استفاده کنند که به آنها، کفش ایمنی گفته میشود. شاید بتوان گفت رعایت این نکته از سال ۱۹۲۵ میلادی آغاز شد، جایی که هدف از این کار کاهش خطرات آسیب به پا مطرح گردید. گاردی که برای این قسمت در کفشهای ایمنی در نظر گرفته میشود، قسمت بالایی پا و انگشتان را از خطرات احتمالی ناشی از سقوط محافظت میکند.

کارکنان شاغل در محیط­های سرد و یخ زده در معرض این گونه خطرات هستند. بنابراین کارگران شاغل در دامداری ها و مشاغلی از این دست می توانند با هزینه ی کم کفش کار مناسبی تهیه کنند. بنابراین پوشیدن کفش ایمنی مناسب می­تواند در بازده کار تاثیرگذار باشد. پوشیدن کفش ایمنی استاندارد و مناسب کمک میکند تا افراد دیرتر و کمتر دچار خستگی شوند. استفاده از کفش کار مناسب و استاندارد به آنها کمک می کند که دچار خستگی کمتری شوند. به دلیل اینکه در محیط کار همواره خطراتی ناشی از جریان الکتریسیته کارگران را تهدید میکند، کفش ایمنی میبایست دارای عایق مناسبی در برابر برق باشد.

این کفشها بهتر است در برابر الکتریسیته عایق باشند. مزیت دیگر کفش های ایمنی که دارای مموری فوم هستند این است که پا در داخل آنها جابه جا نمی شود و این باعث تمرکز بیشتر در انجام فعالیت مد نظر خواهد شد. کارگرانی که در محیط هایی که احتمال بروز حوادث برق کار در آنها وجود دارد کار می کنند، برای محافظت از خودشان در برابر برق گرفتگی و شوک الکتریکی می توانند از کفش های ایمنی استاندارد استفاده کنند. ضد مواد شیمیایی: برخی از مدلها حاوی آنتی اسیدها یا مواد شیمیایی برای جلوگیری از نفوذ مایعات مانند مواد شیمیایی هستند. حتی تا حدی ضد آب و ضد حرارت نیز می باشد. در محیطی که اینگونه مواد وجود داشته باشند مقاومت کفش ایمنی در برابر اینگونه شوکها نیز بسیار ضروری است.