مشخصات، خرید و قیمت کفش ایمنی و کفش کار

برای کار در صنایع غذایی و فرآوری آن که عموماً در فضای داخلی و محیط های خشک صورت میگیرد، کفش با استاندارد S1 و یا S1P مناسب بوده و بسته به نوع کفپوش محیط کاری، ممکن است از نوع ضد لغزش و یا عایق گرما و سرما نیز استفاده شود. در صنعت خودروسازی کفش باید بسته به نوع خطر ویژگیهای خاصی داشته باشد. زیره این کفش نیز بر اساس نوع خطرات تعیین می شود. با خرید از این فروشگاه معتبر اطمینان حاصل می نماید که جنس اصلی را خریداری نموده اید و مبلغ اضافی بابت کالا های بیکیفیت پرداخت ننموده اید. دارای ویژگی مقاومت در برابر آتش به ویژه در مشاغلی که فرد به آتش سر و کار دارد باشد.

این موارد برای استفاده در محلهای کار مرطوب یا گل آلود توصیه میشود، همچنین برای جلوگیری از پاشیدن اسید کاربرد دارد. بنابراین محکم بودن کفش های ایمنی آتش نشانها و مقاومت بالای کفش در مقابل حرارت، سبکی و انعطافپذیری آن سبب میشود، که این افراد سریعتر حرکت کرده و از طبقات بالا و پایین بروند. از طرفی با توجه به گستردگی مشاغل و خطراتی که در هر شغل و محیط کاری وجود دارد رعایت نمودن اصول ایمنی محیط کار برای تمامی افراد ضروری و واجب میباشد. نوع دیگر از مواد در تولید کفش بوده که قابلیت استفاده در محیط های اسیدی و حرارت بالا را دارد. دیگر اینکه کفش های مموری فوم مانع از حساسیت و خارش و ترک خوردگی پا می شوند و افرادی که معمولا این مشکلات را دارند می توانند از این کفش ها با خیال راحت استفاده کنند. نوعی از آن ها در برابر حرارت مقاوم بوده که معمولا مناسب آتش نشان ها می باشد .

سرپنجه یکی دیگر از عوامل حیاتی در انتخاب کفش مناسب می باشد که منجر به راحتی پا در کفش و قدرت ضربه پذیری میگردد. خرید کفش مناسب و استاندارد با کارایی بالا در کنار قیمت مناسب علاوه بر تامین رضایت کارگران و افزایش راندمان کاری آنها، فرد را از هزینه زیاد برای خرید کفش دیگر و همچنین هزینه جهت رفع آسیب دیدگی ها بر اثر عدم استفاده از کفش مناسب مصون نگه میدارد. از برند های معروف برای کفش در ایران می باشد، که علاوه بر بازار داخلی توانسته اند به بازار های خارجی نیز راه یابند. علاوه بر خرید اینترنتی از هر نقطه از کشور ایران، فروشگاه آرکو همه روزه به جز ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما در مجموعه تولیدی فروشگاهی آرکو مفتخر به ارائه معتبرترین برند نوع کفش های ایرانی و خارجی با قیمت مناسب با بالاترین میزان کیفیت برای شما عزیزان می باشیم.

برای خرید و انتخاب کفش کار مناسب، ما طیف وسیعی از انواع کفش ایمنی را برای شما عزیزان در مجموعه گردآوری نموده ایم. می توان از استاندارد S1 و S2 با مقاومت در برابر پاشش انتخاب شود. کفش های ایمنی در دو نوع کفش های ساده و انواع پوتین و نیم بوت تهیه می شوند. پوتین ایمنی و یا کفش ایمنی کفشی محافظ است که باید به کلاهک انگشت مجهز باشد. زیره یک کفش ایمنی یکی از مهمترین قسمت های آن می باشد که از مواد مختلفی برای تولید آن استفاده می گردد. ضد آب بوده و به خوبی از ساق پا، مچ و کف پا، در برابر شرایط و محیطهای مختلف محافظت میکنند.