لباس و کفش کار

تکنولوژی Slip resistant : بیشتر برای کسانی استفاده می شود که با مواد نفتی سروکار دارند، از لیز خوردن روی مواد نفتی جلوگیری می کند. پاهای شما مانند سایر اعضای بدن شما در خطر قرار دارند، شما به وسیله کفش ایمنی و کفش کار می توانید، از پاهای خود حین کار محافظت کنید. در قسمت جلویی کفش یعنی انگشتان پا که بیشتر در معرض خطر قرار دارند، فلز مقاوم به کار می رود. کفش ایمنی RR: در واقع این کفش ها بسیار مقاوم هستند، به مقاومت کفش در برابر سوراخ شدن RR گفته می شود. اما همین ولتاژ میتواند باعث مشتعل شدن مواد شیمیایی فرار و حتی انفجار گردد.

این کفش ها در برابر ولتاژ ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت از خود مقاومت نشان می دهند. کفش ملی یکی از برندهای معتبری است که سالهاست در سایه ی برند کفش ملی تهیه و تولید میگردد ، این کفش در اکثر فروشگاههای معتبر و زنجیره ای کفش ملی در سطح ایران و در شهر های مختلف موجود می باشد و قیمت ان در اکثر شهر ها قیمت واحد است ، ما نیز به خاطر کمک به تولید ملی بر ان شدیم تا از برندهای معتبر ایرانی خرید کرده و حمایت خود را از ایران و ایرانی در عرصه عمل واقعیت بخشیم . این شوک در حدود ۲ تا ۳ هزار ولت است. به طور کلی لازمهی اینکه شوکی احساس شود این است که حداقل ۲۰۰۰ ولت باشد. کفش عایق برق: این نوع از کفش ایمنی دارای جنس پلاستیکی سخت هستند که از عبور جریان الکتریسیته جلوگیری می کند. اگر در فضایی با رطوبت مشغول به کار هستید باید از چکمه ایمنی استفاده نمایید، برای افرادی که با برق سر و کار دارند از کفش های عایق برق استفاده می شود و کارگران نیز بسته به حوزه کاری خود باید از کفش ایمن استفاده نمایند.

انتخاب نوع کفش کار، می تواند حس راحتی و آسودگی خیال را برای کارگران به ارمغان داشته باشد و نگران آسیب دیدگی پاهای خود نباشند. کفش پلاستیکی: نوعی از کفش ایمنی می باشد که تمامی قسمت های آن از پلاستیک ساخته می شود و از پاهای شما در برابر آسیب دیدگی با مواد شیمیایی محافظت می کند. اگر کفش کار مناسب نباشد می تواند در طولانی مدت باعث آسیب زدن به ستون فقرات شود. برای انتخاب کفش مناسب برای محیط های کاری باید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. نوع کفش: با توجه به نوع کار خود کفش ایمنی مناسب کار خود را تهیه کنید. ممکن است بدون داشتن کفش ایمنی پای خود را برای همیشه از دست بدهید. کفش ایمنی PU : نوعی کفش ایمنی است که برای ساخت قسمت زیری آن از جنس پلی یورتان استفاده می شود. کفش ایمنی PU: نوعی کفش ایمنی است که برای ساخت قسمت زیری آن از جنس پلی یورتان استفاده می شود.

ولی از نظر ایمنی می تواند به دلیل جنس محکم و مقاوم که معمولا چند لایه هستند از پای شما در مقابل خطرات محیط کار محافظت نماید. خوشبختانه امروزه تولیدکنندگان بسیاری در داخل کشورمان به طراحی و تولید کفش های ایمنی استاندارد، مطمئن و مقاوم پرداخته اند که از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند در حالی که نسبت به نمونه های خاجی نیز بسیار مقرون به صرف می باشند. ساده ترین شکل لباس های کار در فرم های ظاهری بلوز و شلوار یا کاپشن و شلوار (دو تکه) یا لباس کار یکسره (یک تکه)، جلیقه، دستکش و مواردی از این قبیل و از جنس پلی استر پنبه، ویسکوز، کتان، فیلامنت یا ترکیبی از آنها تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند.