قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

مسائل بهداشتی و ارگونومیکی در این گونه کفش ها حائز اهمیت است. کفش های ایمنی با سرپنجه کامپوزیت از انواع کفش کار محافظ جریان الکتریسیته می باشند که در این کفش ها از هیچگونه فلز استفاده نشده و در محیط هایی که در خطر جریان الکتریسیته می باشد به کار می روند. در محیط های کاری امکان افتادن و سقوط اشیا به روی پاها ، رفتن میخ و قطعات تیز به پا ، سر خوردن و لغزش پا ، خطرات الکتریسیته و مواد شیمیایی و غیره وجود دارد که این خطرات باعث به خطر افتادن جان نیروی کار شده و پاها در صورت نداشتن حفاظت کامل ، آسیب می بینند، بنابراین کفش ایمنی با طراحی ویژهای به تولید می رسد تا بتواند در مقابل هر یک از این خطرات حفاظت کاملی را داشته باشد.

یکی از انواع رایج ترین کفش های ایمنی ، کفش ایمنی با سرپنجه فولادی می باشد که این نوع کفش ها دارای زیره pu می باشند که سبک و ضد لغزش و ضد سایش می باشند بنابراین این کفش ها برای محیط های اسیدی و روغنی بسیار مناسب هستند. برای کار در صنایع غذایی و فرآوری آن که عموماً در فضای داخلی و محیط های خشک صورت میگیرد، کفش با استاندارد S1 و یا S1P مناسب بوده و بسته به نوع کفپوش محیط کاری، ممکن است از نوع ضد لغزش و یا عایق گرما و سرما نیز استفاده شود. در راه کارخانجات مواد غذایی از کفش های کاملاً بهداشتی که در رنگ های سفید رنگ است، برای رعایت بهداشت، استفاده میشود و به طور کلی برای هر یک از مشاغل بسیار مهم است که از کفش ایمنی مخصوص با آن محیط کار در نظر گرفته شود.

تولید کنندگان کفش کار هر یک استاندارد هایی را برای تولید کفش ها در نظر می گیرند، اما تنها برخی از آنها کفش هایی با طراحی ویژه با توجه به پاها را به تولید می رسانند که کیفیت بسیار بالایی را دارد و در استفاده طولانی مدت ، پاها به هیچ عنوان آسیب نمیبینند، به همین جهت ما به شما فروشگاه رادین ایمن را معرفی میکنیم، زیرا این مجموعه با در نظر گرفتن کفش های ایمنی با طراحی ویژه و متناسب با پاها و همچنین در نظر گرفتن مسائل بهداشتی در کفش ها ، محصولاتش را به شما عرضه می کند.

کفش کار را باید با در نظر گرفتن مسائل بهداشتی و ارگونومیکی انتخاب کنیم. ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی، تولید انواع کفش کار را نیز در دستور کار خود قرار داده و محصولاتی با کیفیت در حد برندهای معتبر خارجی را به مشتریان خود ارائه می دهد. در بعضی موارد این دو جز ٰرا فاز نیز می نامند. حال که با بعضی از انواع کفش کار و کاربرد آنها آشنا شدید، برای اینکه مطمئن باشید بهترین کفش ایمنی را با داشتن تمامی ویژگیهای استاندارد یک کفش کار مناسب برای خود تهیه میکنید، باید سعی کنید از فروشگاهی باسابقه و خوشنام خرید خود را انجام دهید. جمله کفش کار به دلیل حذف واسطه، میتواند گزینه مناسب برای خرید های شما عزیزان باشد. ضد آب: این گزینه برای اکثر کفش های کار مناسب است و بیشتر برای محیط های مرطوب و جنگلی مناسب است.