قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

آمار جهانی نشان می دهد که تقریبا 25 درصد از محدودیت ها و ناتوانی ها در محل کار به دلیل آسیب دیدن پا می باشد، علت اصلی این آسب ها قرار گرفتن در یک محیط خطرناک، بدون استفاده از کفش های ایمنی است. وظیفه هر دو نوع کفش این است که از پنجهٔ پا در برابر فشار و ضربه مواظبت کنند. افرادی که ساعتهای طولانی در محل کار خود، با آب و رطوبت در ارتباط هستند، و احتمال لیز خوردگی برای آنها وجود دارد، باید از چکمه کار مناسب استفاده کنند. تکنولوژی ergo : این کفش ها در واقع بسیار راحت هستند و دارای کفه آنتی باکتریال می باشند که از بوی بد پا جلوگیری می کنند. از آن جایی که بسیاری از افراد خرید اینترنتی را به دلیل تنوع محصولات و مقایسه برندهای مختلف انتخاب می نمایند به همین جهت خرید پوتین نظامی نیز به راحتی از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد.یکی از جمله سایت های معتبری که می توان پوتین نظامی را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب خریداری نمود سایت ایمن ترافیک کالا می باشد.

علاوه بر احساس راحتی که به فرد دست میدهد، امنیت پاها را هم تأمین کند. برای خرید آنلاین کفش ایمنی مهندسی بهتر است نکات مختلفی را مد نظر قرار دهید. یک کفش ایمنی مناسب برای کار چه ویژگی هایی دارد؟ لایه رویی این کفش از چرم گاوی است و در برابر سوختن مقاومت بسیار زیادی دارد. یک کفش ایمنی کار استاندارد که مورد تایید استاندارد بین المللی باشد باید بتواند از انگشت های پای شما در برابر یک قطعه فولادی 20 کیلوگرمی که از ارتفاع 1 متر به طور مستقیم روی پای شما سقوط می کند محافظت کند و قدرت جذب 200 ژول انرژی جنبشی را داشته باشد.

مراجعه کنید و آن را مطالعه کنید. شما باید همیشه کفشی را انتخاب کنید که طول عمر بالایی داشته باشد. در این راستا ماه ایمن با در اختیار گذاشتن اطلاعات کافی در خصوص ویژگی های کفش ایمنی مناسب و استاندارد به هم وطنان عزیز کمک می نماید تا خرید آسان تر و رضایت بخش تری را تجربه نمایند. کفش کار شیما ساخته شده با رویههای بسیار مقاوم در برابر ضربه و سوراخ شدن و همچنین استفاده از کفیهای مطابق با استانداردهای روز دنیا، ایمنی پای شما را در محیط کار تضمین مینماید. نوعی از آن ها در برابر حرارت مقاوم بوده که معمولا مناسب آتش نشان ها می باشد . گاهی ممکن است نیاز به خرید کفش ایمنی طبی داشته باشید و گاهی نیاز باشد نوع دیگری از کفش ایمنی کار را تهیه کنید. شاید به همین دلیل است که پا را قلب دوم انسان می نامند.

در بعضی موارد این دو جز ٰرا فاز نیز می نامند. در این حالت ، اگر از کفش مناسب استفاده کنید ، پای شما آسیب نمی بیند. کفش ایمنی دارای محافظ کامپوزیتی در پنجه جهت جلوگیری از خطرات برق گرفتگی در محیط های کاری و صنعتی می باشد. یکی از مواردی که در محیط های کاری اهمیت بسیار زیادی دارد استفاده از پوتین ایمنی است. ناشی از طولانی بودن ساعات کاری، در آستر داخل کفش از چرم میشن استفاده شده است. از آنجایی که کفش های ایمنی را در طول فعالیت فیزیکی و به مدت طولانی می پوند باید حتما در نظر داشته باشید که کفش های شما علاوه بر ایمن بودن باید راحت و پاکیزه باشند.