قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

کفش کار نگهبان قابل استفاده در محل کار می باشد و می تواند از پای کارکنان بسته به نوع کار افراد در برابر افتادن وسایل، فشار بیش از حد بر پا و تعریق پای افراد در هنگام کار جلوگیری نماید. حتما برای شما هم پیش آمده که بعضی کفش ها پشت پاهای شما را می زند و در مورادی حتی زخم می شود و تاول می زند و یا انگشتان پای شما در فشار است و … این یعنی تناسب خوبی با پاهای شما ندارد ! یک جفت کفش کار عالی با داشتن یک چسب محکم و یا دوخت محکم عملکرد بهتری خواهد داشت و حتی عمر مفید استفاده از آن افزایش می یابد. معمولا کفی داخلی کفش از سلولز استفاده شده است. پوشیدن و درآوردن این کفش ها راحت است و برای محیط های سرد و مرطوب مناسب است.

اجزای تشکیل دهنده کامپوزیت ها از لحاظ شکل با ساختار و خواص دیگر ترکیبات شیمیایی متفاوت می باشند. حتی در نوع دیگری از کفش ها که کفش کار نسوز هستند از اسم این کفشها تا حدودی میتوان فهمید که در چه حوزهای استفاده میشوند. همچنین در ساخت زیره کفش های ایمنی از موادی که دارای مولکول های بزرگی است و ساختار تکرار شونده ای دارند، استفاده می شود و همچنین به جهت اینکه عرق پاها در کفش جذب شود ، آستری در کفش های ایمنی در نظر گرفته می شود. عوامل زیادی در قیمت هایی پوتین موثر است که از جمله آنها میتوان به برند، مدل، مواد اولیه، جنس رویه، کیفیت پوتین، مقاومت دوخت، سایر تجهیزات به کار رفته، کارخانه سازنده و …

یا اگر در صنایع نفت یا صنایع شیمیایی کار می کنید ، کفش کفش باید از جنس ترمو پلی اورتان (TPU) باشد تا در برابر سایش ، روغن و مواد شیمیایی مقاوم باشد. کفشهای کار نسوز به شکلی طراحی و ساخته میشوند که در برابر حرارت و مواد مذاب عایق باشند. کفش کار مهندسی نیز بر اساس مشاغل مهندسان طراحی تولید می شود. سر و کار ندارند بسیار مناسب است. اگر در صنایع چوب یا همان شغل نجاری یا در صنایع ساختمانی و یا در هر نوع شغلی فعالیت دارید ، بهتر است بدانید که کفش کار شما باید به طوری باشد که ایمنی انگشت پای شما را تضمین کند.

بنابراین ، انتخاب نوع مناسب کفش کار می تواند یک انگشت پا یا حتی زندگی شما را نجات دهد. این مهمترین جنبه در یک کار است. همان طور که می دانید پا قلب عصبی انسان است پس باید در انتخاب پوشش آن دقت بیشتری داشته باشید. لذا به چسب یا دوخت به کار رفته شده در کفش بسیار دقت کنید. برق گرفتگی از جمله شایع ترین دلایل فوت و یا آسیب دیدن برقکاران است. کفش ایمنی (Safety shoes) نوعی کفش یا پوتین می باشد که برای محیط های کار , صنعتی و کارخانه طراحی گردیده است و آسیب های وارده به پا را به حداقل می رساند. پرکاربردترین آنها مجهز به پنجه فولادی می باشد که در جلو کفش است که از آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری میکند. کفش کار ایده آل کفشی است که بتواند از وقوع خطرات احتمالی برای پاها جلوگیری کند.