قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

هنگام ساخت قسمت جلویی یعنی انگشت پا در کفش های ایمنی از مواد فلزی ، فولادی و … سطح ایمنی کفش، سایز کفش کار، سطح پشتیبانی کفش، میزان راحتی، حفظ تناسب و انعطاف پذیری، داشتن وزن سبک، داشتن مقاومت و استحکام بالا، داشتن قابلیت ضد آب و عایق بودن از عوامل مهم و کلیدی هستند که نقش بسزایی در انتخاب کفش کار خواهند داشت. علی لشکری، عضو هیاترئیسه جامعه صنعت کفش ایران، در گفتوگو با جام جم در خصوص وضعیت تولید با اشاره به میزان صادرات میگوید: «در ۱۰ ماهه سال جاری ۷۶ میلیون دلار صادرات کفش داشتیم که در مقایسه با ۸۴ میلیون دلار مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی ۱۰ درصد و از لحاظ ارزشی ۲۱ درصد کاهش داشت. وی دلیل عمده احداث این واحد تولیدی در بستر روستا را ایجاد اشتغال جوانان روستایی میداند و میگوید: تا پیش از این اغلب جوانان روستا به دنبال کار به حاشیه شهر تهران مهاجرت و با سختترین شرایط ممکن زندگی و درآمد کسب میکردند، مشاغلی که پایدار نبود و دشواریهای خاص خودش را داشت.

وی اضافه میکند: ایجاد یک واحد تولیدی که حداقل جوانان همین روستا مشغول به کار شوند جرقه ابتدایی این طرح بود بنابراین با بررسیهای انجام گرفته دست در دست هم با بهرهگیری از تسهیلات مشاغل روستایی این واحد راهاندازی شد و امروز بعد از دو سال تاثیرات آن در روستا ملموس است. امروز روستا به همت اهالی و آغوش باز آنها از صنعت و تولید، نیروی جوانی و کار را در خود حفظ کرده و کانون خانواده را استوار نگاه داشته، خانوادهای که شاید در روستایی دیگر دو تکه شده و یا در حاشیه شهرهای دیگر به نفس نفس افتاده در این روستا قوام یافته و هر روز گسترده میشود. این تولیدکننده به حمایتهای مردم از کمک به ساخت سوله کارخانه تا همراهی این واحد اشاره میکند و ادامه میدهد: دغدغههای اهالی روستا همیشه مهاجرت جوانان بوده در حالی که با وجود این مجموعه مردان و زنان روستا مشغول به کار شدند و به جرأت میتوانم بگویم بیکاری در روستا نیست به طوری که در سال ۱۴۰۰ تعدادی زیادی از پرسنل به خاطر امنیت شغلی که این واحد تولیدی برای آنها ایجاد کرد، دست به تشکیل خانواده و ازدواج زدند.

تورم نقطهبهنقطه کل در ۱۰ ماهه سال جاری به ۳۵/۹ درصد افزایش پیدا کرده؛ در حالی که تورم نقطهبهنقطه کفش در دی ماه به ۵۱/۸ درصد رسیده است. صادرات به افغانستان نیز ۳۰ درصد کاهش پیدا کرده و سهم افغانستان از صادرات ما از ۲۵ درصد دوره مشابه سال گذشته به ۲۰ درصد در ۱۰ ماهه امسال رسیده است. همچنین می توانید با اندازه گیری پای خود نیز کفش مناسب را خرید نمایید ممکن است با بالارفتن سن ، پا اندازه ی خود را از دست داده و یا بزرگتر و پهن تر شود ، همچنین معمول است که یک پا مقداری بزرگتر از دیگری باشد . برای انجام خرید اینترنتی باید فروشگاهی معتبر را برای خرید خود انتخاب نمایید تا بتوانید خرید لذت بخشی داشته باشید. با توجه به اینکه مشاغل مختلفی وجود دارد که در هر یک از این مشاغل، نیروی کار با خطرات زیادی رو به رو هستند، باید کفش کار نیز مناسب با آن محیط کار انتخاب شود.

قطعا بخشی از این کاهش، ناشی از چالشهایی است که در بخش تولید وجود دارد. یکی از دیگر سرمایهگذاران این واحد تولیدی همچون دیگر همکارانش بر ضرورت اشتغالزایی تأکید میکند و میافزاید: بزرگترین چالش روستاهای منطقه اشتغال است و چنانچه اقدامی برای رفع این موضوع انجام شود قطعاً ارزشمند است. سه کشور عراق، عربستان و آذربایجان بزرگترین بازارهای هدف ایران در بخش کفش هستند. متقاضیان خرید کفش کار ارزان و با کیفیت با توجه به موقعیت شغلی خود و مخاطراتی که در محیط کار با آن مواجه می شوند، باید مناسب ترین کفش ایمنی را در میان تنوع بالای این محصولات انتخاب کرده و سفارش دهند، البته اصول انتخاب کفش کار پیش تر توضیح داده شد و در این قسمت تنها به شرایط ارسال سفارشات پرداخته می شود. با توجه به این موضوع یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی که هر فردی باید از آن استفاده کند لباس کار و به خصوص کفش ایمنی یا کفش کار میباشد.