قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

به عنوان مثال کفش ایمنی با استاندارد ایزو ایی اِن ۳۴۵ به منظور حفاظت از پاها با درپوش پنجه ای که قادر به تحمل ضربه با وزن ۲۰۰ ژول است، مقاوم خواهد بود. مقاومت بالایی در برابر ضربه معادل با ۲۰۰ ژول در قسمت پنجۀ کفش دارند. کفش کار نسوز باید به گونه ای استاندارد تهیه و تولید شود که در برابر حلال های روغن و نفت دارای مقاومت باشد و همچنین دارای انعطاف مناسب، عایق حرارتی و ضد لغزش نیز باشد. کفش های کار استاندارد ایی اِس دی (ESD) از پاها در مقابل تخلیۀ الکترواستاتیک یا همان الکتریسیته محافظت می کند و تکنسین های برقکار می توانند از مزایای این نوع کفش ایمنی بهره مند گردند.

با خرید کفش کار استاندارد می توانید بدون نیاز وسایل اضافی از پاهای خود محافظت نمائید و با آسودگی خاطر، فعالیت فیزیکی خود را انجام دهید. به طور کلی جهت خرید کفش ایمنی متناسب با فعالیت های حرفه ای و سخت باید از افراد متخصص مشورت بخواهید حتی اگر اطلاعات جامعی نسبت به انواع کفش کار داشته باشید. با استفاده از این کفش ها افراد می توانند بدون نگرانی بابت آسیب های جسمی در دراز مدت به کار خود ادامه دهند. متأسفانه برخی از افراد بر اساس قیمت کفش ایمنی را تهیه می کنند که این کار در برخی از مواقع اشتباه است.

عموم افراد در طول روز به فعالیت های مختلفی مشغول هستند که ممکن است خطراتی برای اعضای بدن آنها در پی داشته باشد. کفش کار که دارای کفی های مقاوم در برابر مواد هیدروکربن می باشد، با نام اختصاری FO مشخص می گردد. یکی از تجهیزاتی که در محیط های کاری خطرناک باید استفاده شود و از شما در برابر خطرات ناشی از کار جلوگیری می کند استفاده از کفش های کار می باشد که باعث می شود شما ایمنی خودتان را حفظ کنید. کفش های کار که مجهز به کفی مقاوم در برابر سوراخ شدن هستند، با حرف لاتین P علامت گذاری می شود. همچنین در هنگام تولید کفش ایمنی برای جلوگیری از وارد شدن آسیبهای جدی به انگشتان پا در محیط کار از یک لایه مقاوم فلزی در بخش جلویی کفش ایمنی استفاده میشود. به دلیل اهمیت تجهیز نمودن کارگران به کفش های ایمن، فروشگاه رادین ایمن، این مقاله را در راستای معرفی و آشنایی بیشتر شما با انواع کفش کار تهیه نموده است.

از این رو نیاز به استفاده از تجهیزات ایمنی می باشد که بتوانند از اعضای مختلف بدن در برابر آسیب های فیزیکی محافظت نمایند. هدف از طراحی و تولید کفش کار، افزایش مقاوت اجزای اصلی کفش در برابر صدمات احتمالی می باشد که می تواند بریدگی، سوختگی، فشار بیش از اندازه و … در حالت کلی پیش از خرید کفش کار، بایستی نسبت به نوع خطرات احتمالی حرفۀ خود آشنا باشید و سپس مناسب ترین نوع کفش کار را با قیمت ارزان تهیه نمائید. هنگام خرید کفش کار سایز آن را تست کنید. این در حالی است که کفش کار با استاندارد ایزو ایی اِن ۳۴۶ قادر به تحمل وزن ۱۰۰ ژول است.