قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

کفش های ایمنی که دارای سر پنجه کامپوزیت می باشند بسیار گران هستند. دارای سرپنجه فولادی و کامپوزیت است و از چرم طبیعی برای تهیه بدنه آن استفاده می شود. کفشایمنی با زیره PU از وزن بیشتری برخوردار میباشد و کاهش وزن و راحتی آن تنها با کاهش میزان ایمنی امکان پذیر است. این مجموعه به عنوان یک فروشگاه با سابقه در زمینه ارائه انواع کفش های ایمنی همواره به کیفیت محصولات خود توجه ویژه ای داشته به گونه ای که کلیه ی کفش های ایمنی و اداری این فروشگاه اورجینال و برند بوده و دارای تاییدیه از وزارت کار و اداره استاندارد می باشد.

کفش کار ارک یکی از کفش هایی است که در بازار ایران با مقبولیت خوبی روبه رو شده است . وجود دارد کارکنان باید حداقلترین کاری که انجام میدهند این باشد که نکات ایمنی و پوششهای ایمنی مناسب با فعالیت خود را مو به مو انجام دهند تا از خطرات احتمالی که در اثر نبودن پوشش ایمنی درست اتفاق میافتند ، جلوگیری کنند . در نهایت زیبایی و ظاهر کفش کار باید به شکلی باشد که کاربر با رغبت و بدون اجبار از کفش ایمنی استفاده کند. کفش ایمنی ملی تولید شده مطابق با استانداردهای روز دنیا توسط متخصصین داخلی میباشد که استحکام و ایمنی را در هنگام کار برای شما فراهم میآورد.

بهتر است بدانید قیمت این محصولات به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها متریال به کار رفته در ساخت آنهاست. کفشی که در هنگام کار و فعالیت از ان استفاده میشود کفش کار است ، اما باید توجه داشته باشید که هر کفشی مناسب هر کاری نیست ، کفش کار باید خصوصیت های یک کفش معمولی را داشته باشد و علاوه بر آن ایمنی پا را تضمین کند . شایان ذکر است که راحتی و ایمنی کفش به هیچوجه به وزن آن بستگی ندارد. این محصول انواع و سایزهای مختلفی دارد به بخاطر قیمت و کیفیف مناسبی که دارد در سطح بزرگ توسط کسب و کار ها و تولیدی های معتبر مورد استفاده قرار گرفته . به عنوان مثال، وزن چکمههای آتش نشانی 3 کیلوگرم در هر جفت است و با این وجود آتش نشان به راحتی و با سرعت میتواند بدود و عملیات امداد و نجات را انجام دهد.

منظور از استاندارد ، استاندارد های کیفیت کالای ایرانی نیست ، استاندارد های تبیین شده برای کفش کار در هر حیطه ی فعالیتی است که شماره های بین المللی و خاص خود را دارد . نداشتن کفش استاندار، برای کارگرانی که ساعتها بر روی سطوح سخت مانند بتن و یا محلهای سنگلاخی کار میکنند، سبب کوفتگی و خستگی سریع در قسمت مچ پا، ساق و عضلات میشوند. پوتین ایمنی امروزه علاوه بر قابلیت محافظت از پا، در رنگ ها و مدل های مختلفی تهیه و تولید می شود و به همین جهت توانسته است سلیقه بسیاری از کارکنان را به خود جلب نماید. بهترین کفش ایمنی برای مهندسان نفت باید با آب و هوای گرم شهری سازگار باشد و پای مهندس در هنگام استخراج یا کارکرد روغن از تماس شیمیایی محافظت شود. این کفش با ارتفاع 13 اینچ تا 15 اینچ از کف پا تا زانو را محافظت میکند. تنها راه پیشگیری با مخاطرات در حین کار استفاده از تجهیزات ایمنی می باشد.