قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

تکنولوژی Slip resistant: بیشتر برای کسانی استفاده می شود که با مواد نفتی سروکار دارند، از لیز خوردن روی مواد نفتی جلوگیری می کند. به عنوان مثال ، کفی لاستیکی با کارایی بالایی که دارد برای زمین های ناهموار بسیار مناسب است که باعث می شود فرد با اطمینان بیشتر و راحت تر در جای خود بایستد و لیز نخورد. در علم پزشکی پا به عنوان قلب دوم بدن شناخته می شود و این مسئله موجب شده بیش از پیش نسبت به سلامت نگه داشتن این عضو مهم تدابیری اندیشیده شود. این مجموعه به عنوان یک فروشگاه با سابقه در زمینه ارائه انواع کفش های ایمنی همواره به کیفیت محصولات خود توجه ویژه ای داشته به گونه ای که کلیه ی کفش های ایمنی و اداری این فروشگاه اورجینال و برند بوده و دارای تاییدیه از وزارت کار و اداره استاندارد می باشد. تکنولوژی SRX: کف هایی که دارای تکنولوژی SRX هستند، ضد لغزش و سر خوردن شما در محل کار می شوند.

از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم. افرادی که در مشاغل مختلف در حال فعالیت هستند، پیش از شروع فعالیت، تجهیزات ایمنی کار مناسب مورد نیاز حرفۀ خود را بپوشند. برای نمونه افرادی که در مراکز نیروگاه های برق فعالیت می کنند و یا تکنسین های برق هستند، داشتن کفش کار عایق در برابر جریان الکتریسیته برق می تواند مانع از برق گرفتگی فرد گردد و آسودگی خاطر بیشتر خواهد داشت. از شما اجازه می خواهم تا انتهای مقاله نیز همراه ما باشید تا با نکات مهم و کلیدی انتخاب کفش کار استاندارد و مناسب بیشتر آشنا شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع کفش ایمنی و کاربرد آنها، توجه شما را به ادامۀ مقاله جلب می کنم. علاوه بر آنکه وجود فولاد برای پنجه، مانع از فشار آمدن به پا در اثر افتادن وسایل سنگین می شود. کفش ایمنی با کف پایی مخصوص : برای حفاظت از پنجه، قوزک و قسمت های مختلف پا هنگام دویدن مناسب است. یکی از مهمترین بخش یک کفش که قدرت کفش را نمایان می کند و یا حتی در مواردی قدرت کفش را کم می کند کفی کفش است که دارای جنس های گوناگونی است ! کفش کار نگهبان باید دارای زیره طبی و طراحی مناسب و حفاظت از پای افراد باشد و همچنین قابل استفاده در طولانی مدت نیز باشد. حضور در برخی از محلها، بودن در معرض برق، افتادن اجسام سنگین روی پا و… با توجه به اینکه افراد مدام در حال فعالیت در محیط های مختلف بوده و بر روی سطوح متفاوتی گام برمی دارند، نوع کفشی که انتخاب می کنند، نقش بسزایی در سلامت پا خواهد داشت.

این کفش ایمنی، در برابر روغن، اسید، محیط قلیایی، لغزش، الکتریسیته، بنزین، دما، آب کاملا مقاوم است. بنابراین افراد باید نسبت به شرایط محیط کار خویش آگاه بوده و خطرات شغل مربوطه را در انتخاب کفش ایمنی مناسب در نظر گیرند. چنانچه با مواردی همچون گرفتگی های ستون فقرات ، درد در پشت کمر و سر درد مواجه هستید قطعا بخشی از این مسائل به عدم استفاده از کفش کار مناسب و ایمن می باشد. حتی در نوع دیگری از کفش ها که کفش کار نسوز هستند از اسم این کفشها تا حدودی میتوان فهمید که در چه حوزهای استفاده میشوند.