قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

توجه داشته باشید که گام برداشتن و راهرفتن حین فعالیت در محیط کارگاهی، با قدمزدن در حالت عادی کاملا متفاوت است. توجه داشته باشید شما تمام روز را کفش به پا دارید، از اینرو جورابهایی را باید در نظر داشته باشید که نهایت راحتی و آسودگی را برای شما فراهم کند. پوشاک صنعتی بافتینه بنیان نهاده شده و با کسب تجارب نوین در صنعت طراحی و دوخت در زمینه تولید انواع البسه های فرم اداری ،صنعتی، لباس فرم, البسه اداری, کت و شلوار اداری, مانتو و شلوار فرم, پیراهن فرم اداری, شلوار فرم اداری, لباس فرم اداری, روپوش پزشکی, ژاکت اداری, البسه کار, شلوار کار, روپوش کار, تی شرت کار, کاپشن و شلوار, جلیقه کار, لباس کار دوبنده, لباس کار یکسره, لباس فرم کار, سوئیشرت, لباس آشپزی, لباس نگهبانی و حراست, انواع کلاه, کلاه آشپزی, کلاه ایمنی, کلاه تبلیغاتی, کلاه زمستانی, لباس فرم زمستانی, کلاه مهمانداری, کلاه نگهبانی, انواع کفش, کفش اداری, کفش ایمنی و کمربند مردانه با بهره گیری از دانش و تكنولوژی روز دنيا با پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و نیز کادری مجرب ومتخصص در نمایندگی های داخلی و خارجی وارد عرصه نوین فعالیتهای موفقیت آمیز خود گردید .

کفش های اداری فاقد کلاهک محافظ در سرپنجه کفش می باشند. کفش کاری که افراد در آنجا به پا می کنند باید به گونه ای طراحی شود که مانع از رسیدن این مواد به داخل کفش شود. این نوع کفش هادی جریان برق است یعنی در مکانهایی مورد استفاده قرار میگیرد که خطر انفجار بسیار بالا است همچون معدن. کفش های کار با سرپنجه کامپوزیت عایق برق هستند و در برابر جریان الکتریسیته محافظ هستند و هیچگونه فلزی در طراحی و تولید آنها به کار نمی رود. در برخی دیگر از کفش های ایمنی از جنس پلاستیک سخت ساخته شده که در مقابل جریان برق عایق است. در محیط هایی که در هنگام کار با الکتریسیته سر و کار دارند نیز کفش ایمنی می تواند از برق گرفتگی افراد جلوگیری کند.

این نوع کفش ایمنی مقاوم ترین زیره کفش کار را دارد که برای محیط های کاملاً اسیدی و همچنین محیط هایی که حرارت بسیار بالایی دارند مناسب هستند. علی رغم اینکه از کارگران خود انتظار دارید که لباس کار مناسب خود را بر تن کنند در هنگام خرید کفش ایمنی نیز باید این را مد نظر قرار دهید که کفشی را انتخاب کنید که صرف نظر از اینکه موارد فنی و حفاظتی را به صور کامل پوشش دهد ، با رنگ سازمانی ، یونیفرم و لباس کار و سبک آنها همخوانی داشته باشد . زیر این نوع کفش های ایمنی “پی یو” کار شده است که این امر مزایای زیادی از جمله سبک بودن کفش، ضد لغزندگی و ضد سایش بودن کفش را شامل می شود. از جمله کاربردهای مهم کفش ایمنی نسوز می توان در صنایع ریخته گری، فلزکاری و ذوب فلز، تراشکاری، صنایع شیمیایی و صنایع آهن و فولاد را نام برد.

با وجود همه این حساسیت ها محافظت از پا بسیار آسان و البته مهم است. این نوع از کفش های کار برای محیط های اسیدی، محل های نفتی و روغنی و خط مونتاژ بسیار مناسب می باشد. شاید در نظر اول اینطور به نظر برسد که کفش کار بسیار خسته کننده است اما دقت داشته باشید اشتباه در انتخاب کفش کار می تواند باعث درد پا ، کمر درد ، ناراحتی پاشنه و حتی اسپاسم در زانو گردد. در ” بازار کفش ایمنی ” با بهترین کیفیت و خدمات و پشتیبانی و فروش مستقیم کالاها در خدمت شما بزرگواران هستیم، این نکته رو هم به یاد داشته باشید که بازار کفش ایمنی تنها یک خرده فروش کفش ایمنی و سایت تک فروشی نیست، شما میتوانید از طریق راههای ارتباطی ما سفارش های عمدهی خود را جهت خرید کفش ایمنی نیز ثبت کنید. از آنجایی که کفش های ایمنی را در طول فعالیت فیزیکی و به مدت طولانی می پوند باید حتما در نظر داشته باشید که کفش های شما علاوه بر ایمن بودن باید راحت و پاکیزه باشند.