قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند. از جمله تجهیزات حفاظت فردی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند، کفش های ایمنی مقاوم و استاندارد می باشند که وظیفه حفظ پاها را به عنوان قلب دوم انسان ها، در برابر خطرات محیطی بر عهده دارند. طبق تحقیقاتی که از کاربران داشتهایم در زمان بعد از ظهر و نزدیک غروب می توان با خیال راحت کفش پیاده روی خرید زیرا در این ساعات پاها در سایز واقعی شان می باشند.

اگر محصولی که می خرید در این رنج باشد خیلی دیرتر خسته می شوید و می توانید زمان بیشتری راه بروید. همانطور که دریافتید برای رعایت ایمنی در محیط کار استفاده از کفش ایمنی بسیار مهم و ضروری است .وجود فولاد در قسمت پنجه کفش پا ها را به خوبی در برابر آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در زمان افتادن اجسام سنگین حفاظت می کند. کفش کار که به آن کفش ایمنی نیز گفته می شود نوعی کفش است که به جهت استفاده در محیط کار طراحی شده است. همچنین زیره آن نیز باید قوس داشته باشد تا جلوی ضربه های اضافه را بگیرد. جدا از مخاطرات ناشی از کار با دستگاهها، کار با مواد پوششدهنده و رنگها به هنگام اتمام کار نیز از جمله مواردی است که در بلند مدت میتواند آسیبهای جسمانی مختلفی را وارد کند.

در محیط های آزمایشگاهی و صنایع شیمیایی که احتمال خطر پاشش و یا تماس تصادفی با مواد شیمیایی وجود دارد، باید از نوع ضد مواد شیمیایی استفاده گردد. بهتر است بدانید در محیط هایی که افراد با مواد سنگین و یا داغ سر و کار دارند، هر لحظه امکان افتادن وسایل سنگین بر روی پاها وجود دارد. این کفش در برابر اسید، محیط قلیایی، بنزین، روغن، لغزش مقاوم است. همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. بدیهی است که هر چه الیاف به کار رفته در پارچه طبیعی تر باشد، تبادل حرارتی آن بهتر و آسان تر صورت خواهد گرفت. شاید قیمت کفش کار پرسنلی نسبت به انواع کفش ساده بیشتر باشد اما خرید آن به همه کارمندان پیشنهاد می شود. 💰 قیمت این محصولات به صورت هفتگی به روز می شود، برای اطلاع از قیمت روز هر محصول و خرید آن بر روی دکمه زیر هر محصول کلیک کنید.

وزن کفش استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد، همچنین باید ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد. در ادامه بیشتر به شرح ویژگی و کاربری انواع کفش ایمنی خواهیم پرداخت، تا در مواقع لزوم بتوانید مناسب ترین نوع کفش را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید. در واقع سیاست های غلط دولتی طی سال های گذشته، علاوه بر نادیده انگاشتن ظرفیت های صنعت پوشاک، موجب شده تا این صنعت نتواند نایی برای رقابت حتی با رقبای غیررسمی خود داشته باشد و قافله را به اجناس خارجی ببازد. کفش ایمنی عایق برق: استفاده از کفش ایمنی عایق برق موجب می شود که پا در برابر جریان برق محفوظ بماند. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد. حتی پس از ساکن شدن تیغه دستگاه، پاک کردن تیغه را حتما با استفاده از یک تکه پارچه انجام دهید.