قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

علاوه بر موارد مربوط به ایمنی شخصی مانند انتخاب سطح حفاظت و محافظت اضافه پیش بینی شده به هنگام مواجهه با خطر، باید معیارهای نظیر راحتی، استاندارد بودن، زیبایی و … یکی از معیارهای اساسی برای اطمینان از استاندارد بودن و مجاز بودن کفش ایمنی، بررسی گواهینامه EN کفش میباشد که بر اساس این استانداردها، پوتین ایمنی میبایست در برابر ضربه مقاومتی برابر با 200 ژول را داشته باشند که این میزان برابر با وزن یک وزنه 20 کیلوگرمی است که بر سطح 1020 میلی متر افتاده باشد. از جمله موارد مهم دیگر می توان دارا بودن سایز مختلف کفش را نام برد.

امروزه در کشورهای صنعتی ایمنی در کار به یکی از آیتمهای بسیار مهم برای شروع تبدیل شده است. به دلیل حذف واسطه های قیمت کفش کار واقعی است. برای کار در محیط داخل و یا فضا های باز نظیر سایت های پروژههای عمرانی و معادن بهتر است از کفش با استاندارد S3 و در صورت وجود احتمال آبگرفتگی از نوع S5 استفاده گردد. در محیط های آزمایشگاهی و صنایع شیمیایی که احتمال خطر پاشش و یا تماس تصادفی با مواد شیمیایی وجود دارد، باید از نوع ضد مواد شیمیایی استفاده گردد. کفش ایمنی با توجه به نوع خطری که در محیط کاری وجود دارد، در انواع مختلف تولید می گردد که هر نوع میتواند در برابر یک یا چند نوع خطر از پاها محافظت کند. به هنگام تهیه کفش باید به برگه تاییدیه و گواهی آن دقت نمود. این برگه شامل اطلاعات مهمی نظیر مدل، تاریخ تولید، مشخصات فنی، شرکت تولید کننده، برند، نحوه نگهداری و …

از این حیث باید همواره با توجه به شغل ایمنی لازم در حین کار را رعایت کرد. به طور کلی استفاده از کفش کار استاندارد و مناسب در محیط های کاری ضروری و الزامی است. هستید و محیط کار شما امن است می توانید با خرید کفش پرسنلی ساعت های طولانی کار را با کفشی راحت سپری نمایید. مناسب ترین کفشی که می توانید هنگام کار و فعالیت به پای خود کنید و ایمنی پاهای خود را تضمین کنید کفش ایمنی است.به طور معمول کفش ایمنی مهندسی اغلب از پلی اورتان تولید می گردد که همین امر در افزایش مقاومت و استحکام کفش در برابر سایش تاثیرگذار می باشد. در مواردی زیره کفش به صورت دو لایه از مواد PU-PU و یا دو لایه لایه PU-TPU تولید شده که این امر منجر به افزایش مقاومت، طول عمر و کارایی می گردد.

این نوع مواد رایجترین در تولید کفش کار بوده و از مقاومت بالایی در برابر سایش، خوردگی و لغزش برخوردار می باشد. جنس چرمی، پلیمری، پارچهایف لاستیکی از انواع مواد بوده که در تهیه رویه کفش استفاده می شود. جنس رویه در انتخاب گزینه مناسب نقش تعیینکنندهای دارد. کارخانه تولیدی کفش کار ایمن یکی از تولیدکنندگان انواع کفش ایمنی در کشور هست که کفشهای ایمنی با نامهای تجاری کار ایمن، کوشا، کوشش، اکولوژیک با زیره پلی بورتان، سبک و مقاوم در برابر روغن و بنزین با رویه چرم و سرپنجه فولادی عرضه می کند. زیره یک کفش ایمنی یکی از مهمترین قسمت های آن می باشد که از مواد مختلفی برای تولید آن استفاده می گردد.