قیمت و خرید انواع کفش ایمنی کار

از کفش ایمنی نسوز در بسیاری از مشاغل نظیر آتشنشانی، تراشکاری، صنایع فولاد، صنایع مربوط به تولید شیشه و غیره استفاده می شود. یا اگر در صنایع نفت یا صنایع شیمیایی کار می کنید ، کفش کفش باید از جنس ترمو پلی اورتان (TPU) باشد تا در برابر سایش ، روغن و مواد شیمیایی مقاوم باشد. در برخی از محیط های کاری به دلیل استفاده از روغن و آغشته بودن کف محیط با مواد لغزنده احتمال لیز خوردن بالا می رود. موارد مهم دیگر در کفش آتش نشانی مناسب مقاومت آن در برابر لغزش، بنزین، آب، اسید، روغن و برق می باشد. که از پا در مقابل مواد خورنده مواظبت می کند. اگر دانش ما از مواد اولیه برای تولید کفش کامل باشد و بدانیم که از بهترین کیفیت استفاده شده است خیالمان از خرید کفش ایمنی راحت خواهد بود.

این تجهیزات ایمنی می توانند در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی، حلال های روغنی و نفتی و مواد دیگر از پاها محافظت کنند. زیرا وجود سرپنجه ها، انگشتان پای کاربر را از آسیب در مقابل سقوط اشیای سنگین محافظت می کند. اگر قرار است کفش ایمنی در محلی مورد استفاده قرار گیرد که نیاز به پوشیدن جوراب گرم دارید ، باید در هنگام خرید ، این مورد را نیز مد نظر قرار دهید ، همچنین به این توجه داشته باشید که کفش ایمنی بخاطر دارا بودن پنجه ی محافظ مقداری بزرگتر از قالب های معمولی است ، پس وسواس زیادی در هنگام خرید نباید داشته باشید که این کفش فیت پای شما باشد . از جمله مشخصاتی که یک پوتین نظامی مناسب باید دارا باشد می توان جنس رویه پوتین نظامی را نام برد که باید از چرم طبیعی باشد همچنین جنس زیره پوتین نظامی نیز باید از جنس تک دانسیته و یا دو دانسیته که در اصطلاح (PU-RU) گفته می شود باشد(جنس پی یو در زیره پوتین نظامی باعث می شود که پای شما در برابر اجسام تیز ایمن بماند).

در این مدل همچون کفش های ایمنی دیگر در جلوی کفش از یک لایه فلزی به منظور محافظت از انگشتان پاها در مقابل ضربات سنگین حین کار استفاده می شود. کفش ایمنی کفه فلزی در برابر سوراخ شدن مقاوم است. ساییدگی کفش در محیط های صنعتی سخت و خشن امری اجتنابناپذیر بوده و زیره مقاوم و بادوام باید از کارایی بالایی در این محیط ها برخوردار باشد. کفش کار در سایزها، شکل ها و جنس های مختلف با درجه بندی ایمنی متفاوت بوده و برای مصرف کنندگان با سلایق مختلف گزینه انتخاب وجود دارد. قیمت پوتین ایمنی سبک با توجه به سطوح ایمنی متفاوت است و می توانید با توجه به علائم اختصاری که روی کفش نوشته میشود انتخاب کنید. در محیط های کارگاهی و صنعتی و در اغلب محیط هایی که فعالیت می کنید نیاز به رعایت نکات ایمنی احساس می شود.

زیرا اگر به این موضوع دقت نشود باعث می شود نتوانید کفش کار متناسب خود را پیدا و انتخاب کنید. در برخی دیگر از کفش های ایمنی، کفشی تولید می شود که از پنجه، قوزک و کل قسمت های پا در موقع دویدن محافظت می کند، که به آن کفش ایمنی با کف پایی مخصوص می گویند. همه ما مي دانيم كه پا قلب دوم انسان است و بیشترین آسیب هايي كه به پا وارد مي شود دلیلش نپوشیدن کفش کار یا کفش ایمنی مناسب است، طبق استاندارد HSE در محیط كاري خطرناک كاركنان ملزم هستند کفش ایمنی استاندارد بپوشند.