قیمت انواع کفش کار + خرید اینترنتی و ارسال فوری

بعد از طراحی اولیه و ساخت قالب به مرحله تولید می رسیم. این محصولات معمولا طراحی ویژه ای دارند و همین امر سبب می شود سبک خاصی داشته باشند. وجود لایه ای از فلز یا مواد مقاوم مانند فولاد و کامپوزیت می تواند انگشتان پا را محافظت کند. کفش کار از مهمترین تجهیزات ایمنی است که به تناسب تمامی موقعیت های شغلی از دفتری گرفته تا معدنکاری در طرح ها و قابلیت های مختلف تولید شده و افراد می توانند بر حسب نیاز خود، مناسب ترین کفش ایمنی را انتخاب کرده و سفارش دهند. این شوک در حدود ۲ تا ۳ هزار ولت است.

تحمل دمای این نوع تا ۱۷۰ درجه نیز میرسد. در محیطی که اینگونه مواد وجود داشته باشند مقاومت کفش ایمنی در برابر اینگونه شوکها نیز بسیار ضروری است. از شما در برابر سوخنگی محافظت می کند. استفاده از کفش کار مناسب و استاندارد به آنها کمک می کند که دچار خستگی کمتری شوند. کفش های مناسب می توانند از شما در برابر خطرات لغزش و سرخوردن محافظت کنند. کارگرانی که در محیط هایی که احتمال بروز حوادث برق کار در آنها وجود دارد کار می کنند، برای محافظت از خودشان در برابر برق گرفتگی و شوک الکتریکی می توانند از کفش های ایمنی استاندارد استفاده کنند.

اگر به دنبال کفش ایمنی استاندارد با قیمت ارزان هستید، می توانید با در نظر گرفتن موارد مهمی که از ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، به واسطۀ مجموعۀ رادین ایمن به صورت تضمین شده تهیه نمائید. اگر کار شما هم جزو مشاغل سنگین است، پیشنهاد می کنم حتما مراقب پاهای خود باشید. زیرا اگر یک جسم سنگین بر روی پای شما سقوط کند. یک کفش استاندارد که مورد تایید استاندارد بین المللی باشد باید بتواند از انگشت های پای شما در برابر یک قطعه فولادی ۲۰ کیلوگرمی که از ارتفاع ۱ متر به طور مستقیم روی پای شما سقوط می کند محافظت کند و قدرت جذب ۲۰۰ ژول انرژی جنبشی را داشته باشد. ولی هیچ کدام از این ها جای کفش ایمنی را نخواهد گرفت و هیچ کدام به اندازهی کفش نمی تواند از پای شما در برابر حوادث مختلف محافظت کند.

کفش های ایمنی استاندارد این امکان را فراهم می کند که هر گونه فشاری غیر ضروری بر مچ پا کارگران را کاهش دهد. کارگران ممکن است با تجمع الکتریسیته ساکن و یا شوک های انرژی الکتریکی روبه رو شوند که می تواند به جرقه ی الکتریکی در محیط های خاص منجر شود. زمانی که یک کفش مناسب با قیمت مناسب تهیه میکنید علاوه بر ایمنی که برای کارگران و کارکنان فراهم میکنید، رضایت کارگران و افزایش راندمان کار کارگران را هم تامین خواهید کرد. زمانی که میزان بودجه مشخص گردد، خواه ناخواه مدل هایی که در محدوده مورد نظر شما نیستند از رده خارج می شوند. به دلیل این که در سرپنجه این پوتینها از زره مقاوم فولادی استفاده شده است، پا در برابر فشار زیاد و یا ضربات بسیار سنگین در امان خواهد ماند. از نگاهی دیگر هر کفشی را در برای هر منظوری نمی توان استفاده کرد ، پوتین نظامی ، کفش اداری و کفش مقاوم در برابر حرارت همگی کفش کار محسوب می شوند اما هر کدام باید خصوصیت های خاص خود را داشته باشند .