فروش ویژه با قیمت ارزان و تخفیف – ایمن صنعت آریا

آنها به ویژه در محیطهای مملو از سیمان و سایر مواد محرک کاربرد دارند. به همین دلیل برای محیطهای فاقد فلز مناسب هستند. چکمههای فاقد فلز و کامپوزیت بسیار سبک و راحت هستند. اغلب کفش های ایمنی مجهز به زرهه فولادی یا کامپوزیت در جلو کفش می باشند که مقاومتی بالاتر از ۲۰۰ ژول دارند و به خوبی از آسیب و قطع احتمالی انگشتان در هنگام کار پیشگیری می نمانید. لازم به ذکر است که چکمههای بدون فلز مطلقاً فلزی ندارند، در حالی که چکمههای کامپوزیت ممکن است دارای بستها یا تزئینات فلزی باشند. کفش ایمنی که دارای خاصیت ضد لغزش بر روی فولاد با گلیسرول هستند با علامت SRB مشخص می شوند. کفش کار که دارای کفی مقاوم در مقابل برش و بریدگی می باشند، با علامت CR مشخص می شوند.

پاهای افراد آتش نشان، اصلیترین و مهمترین عضو بدن آنها است، که بهطور مستقیم با آتش سر و کار دارد. اشاره کرد. این ویزگیهای برای انجام بسیاری از کارها مناسب است و به طور کلی برای کسانی که در صنعت ساختمان کار میکنند، کاربرد دارد. این مدل کفش استاندارد برای افرادی که خارج از محیط کارگاه در شرایطی که رطوبت بالا است کاربرد دارد. البته این مدل چکمهها برای افرادی که در کارگاههای ریخته گری کار میکنند کاربرد ندارند چرا که احتمال ریختن مواد گداخته داخل چکمه وجود دارد. چکمهای که از متاتارس محافظت میکند در قسمت بالایی خود یک صفحه فولادی دارد تا از پا در برابر اجسامی که ممکن است از بالا بیفتند، محافظت کند.

این نشانه های این است که کفش کارتان مسائل بهداشتی را برای شما به طور کامل فراهم نمی کند. کفش کار که مقاومت بالایی در برابر لغزش بر روی کاشی و سرامیک که توسط محلول های صابون بوجود آمده اند، دارند با حروف اختصاری SRA نشانه گذاری می شوند. کفش های کار که قابلیت ضد لغزش بر روی کلیۀ سطوح کاشی، سرامیک (محلول صابونی رقیق موجب لغزندگی سطح) و فولاد (مواد گلیسرول موجب لغزندگی سطح) دارند با حروف SRC علامت گذاری می شوند. خوشبختانه امروزه تولیدکنندگان بسیاری در داخل کشورمان به طراحی و تولید کفش های ایمنی استاندارد، مطمئن و مقاوم پرداخته اند که از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند در حالی که نسبت به نمونه های خاجی نیز بسیار مقرون به صرف می باشند. محافظ میانی (کفی میانی) پارچه کولار 100% کف را پوشش میدهد، در حالی که صفحات فولادی تنها تا لبه پا را میپوشانند – حدود 20٪ در معرض دید قرار می گیرند.

کفش کوچکتر یا بزرگتر از سایز پا می تواند میزان خطرات را افزایش دهد. یک کفش ایمنی سبک برای کسانی که در مغازه ها، انبارها و مکانهای مراقبت بهداشتی کار میکنند یا برای کارکنان اداری که گهگاه نیاز به رفتن به مناطق پرخطر دارند ایده آل است. در برخی مناطق ممکن است آب و هوا به حدی سرد باشد که باعث ایجاد آسیب هایی مانند هیپوترمی و نیش های یخ زده منجر شود و این آسیب ها اصلا قابل چشم پوشی نیستند و حتما باید از کفش های مناسبی استفاده کنید تا از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. برای حفظ ایمنی و جلوگیری از آسیب های این چنینی پوشیدن کفش ایمنی به شدت توصیه می شود.