فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

خلاقیت و مدیریت اجرایی او بود که در نهایت فیلا را به یک مارک ورزشی جهانی هم ردیف برندهای نایکی و ریبوک قرار داد. کفش کتانی را نیز میتوان در بخشی از این دستهبندی قرار داد. فقط کافی است به اصطلاح «یکبار آن را پا بزنید»، فوراً متوجه دیزاین عالی و کیفیت بالای آن خواهید شد. پوشیدن نیم بوتهای این مارک نه تنها از پاها به خوبی در برابر سرما محافظت میکند، بلکه کاملاً مطابق بر استایل زمستانه نیز است. همه ما میدانیم که به پاها قلب دوم می گویند ، اما واقعا چقدر به این قلب اهمیت می دهید؟ درست است که کفش مارک دار خارجی مردانه دارای کیفیت و قیمت بالایی است، ولی خرید این نوع کفش به مانند سرمایهگذاری بلند در راستای سلامت پاها و صرفهجویی در هزینههای پرداختی میباشد.

چرا بسیاری از آقایان و پسران جوان به دنبال خرید کفش مارک دار خارجی مردانه هستند؟ این رنگ نیز در بسیاری موارد قابلیت ست شدن زیادی دارد و به استایلهای متنوعی میآید. بسیاری از کفشهای مارک دار خارجی که محصولاتشان از کیفیت بالایی برخوردار هستند، ممکن است در تولید کفشهایشان از چرم صنعتی (مصنوعی) استفاده کنند. مارکهای زیادی در بازار کفش مردانه وجود دارند، اما جستجو و کشف این موضوع که کدام یک از آنها میتوانند نیازهای شما را به درستی برآورده کنند، ضروریترین کار ممکن است. فوبو (FUBU): یکی دیگر از برندهای آمریکایی که کفشهایی خاص تولید میکند، فوبو است. ریکر (RIEKER): از دیگر برندهای مشهور آلمانی که در تولید کفشهای مردانه فعال است، برند ریکر است. وقتی صحبت از کتونی ورزشی مردانه به میان میآید، همه انگشت اشاره خود را به سمت برندهای آدیداس، نایکی و پوما میبرند؛ اما ما میخواهیم این موضوع را روشن کنیم که این مارکها تنها برندهای مطرح بازار نیستند!

به پاهای خود نیز اهمیت دهید، هیچ پوششی دیگر همانند کفشها، یار و همدم شما نیستند. در هر صورت، به هر نوع ویژگی کفش اهمیت دهید، از جنس گرفته تا ظاهر، هر مشخصه نمایندهای از آن چیزی است که به دنبالش هستید. در سال ۱۹۴۲ کمپانی فیلا با شرکت Fratelli Fila ادغام شد و تا ۱۹۷۲ موفقیت های زیادی بدست آورد به گونه ای که در این سال درآمد آن به بیش از ده میلیارد لیره رسید و بیش از ۲۵۰ کارمند داشت. در سال ۱۹۸۶ میزان فروش به طور غیرمنتظرهای به بیش از سه برابر افزایش و به ۹۱۹ میلیون دلار رسید. برای مثال یک کفش پسرانه اسپورت این برند در فروشگاه آمازون با قیمت 128 دلار عرضه میشود که با ارسال به ایران به قیمت 1800000 تومانالبته به صورت تقریبی تمام میشود در حالی که سادهترین کفشهای این برند را در نمایندگیهای ایران باید با قیمتهای بالای 2 میلیون تومان خریداری کرد.

امروزه علاوه بر چرم (طبیعی و مصنوعی) و انواع مختلف پارچه برای طراحی کفش مردانه، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکتهای سازنده کفش استفاده میشود. بوت های ونس در برابر برف و سرما مقاوم بودند و در آن ها از مواد و متریال هایی خاصی استفاده کرد تا در سخت ترین شرایط نیز پاسخگویی نیاز های مشتری باشند. برای امتحان کردن کفش حتماً بندهای کفش را بـه طور کامل ببندید و سپس بایستید و چند قدم راه بروید تا کاملا از اندازه بودن کفش خاطرجمعی حاصل کنید. نمایندگیهای این برند را نیز در پاساژهای مختلف تهران و شهرستانها میتوانید پیدا کنید. باما (BAMA): یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش در آلمان که همگان محصولاتش را به کیفیت بالا میشناسند، باما است.