فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

تولیدی کفش اسپرت نایک برای تولید کتانی ارزان قیمت سعی در تولید تیراژ می کند که نمی توان از آن دوخت خوب و کفش تمیزی را انتظار داشت. تولیدی کفش اسپرت نایک و اسیکس زیادی در اسلامشهر وجود دارند و هرساله یکی از این تولیدی ها عرض اندام می کند که از جمله آنها می توان به تولیدی کفش ساحل و یا تولیدی کفش حمید اسپرت اشاره کرد. فروش عمده کفش خارجی متفاوت از فروش عمده کفش ایرانی است به عنوان مثال یکی از این تفاوت ها تعداد و رنگ بنذی موجود در کارتن هاست. چرا که حتی این نوع از کتونی های اسپرت متاسفانه با بسیاری از محصولات تولیدی کفش اسپرت نایک و آدیداس در ایران تفاوت چشم گیری دارند. فروش عمده کفش چینی به دلیل تولید کفش در ایران با تعرفه زیادی در گمرک همراه بوده و هرساله قوانین سختگیرانه تری برای ورود این اجناس از سوی دولت اتخاد می گردد.

هرچند در برخی از مدل های با کیفیت و گران قیمت ایرانی ممکن است کتونی هشت جفتی نیز تولید و عرضه شود. کانال کتونی اسلامشهر بیشتر مربوط به بنکداران و عمده فروشان آن می باشد که محصولات خود را از تولیدی کتونی در اسلامشهر و یا تولیدی کفش چهار دانگه تامین می کنند. اما تولیدی کتانی ارزان فقط مختص به اسلامشهر نبوده و در اطراف بازار تهران هم تولیدی کفش اسپرت ارزان نیز یافت می شود. رئیس انجمن صنفی کارفرمایی کفش و صنایع وابسته ایران از هدفگذاری برای تولید یک میلیارد جفت کفش خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد هستیم که بخشی از کپی کالاهای خارجی که در بازار ایران با عنوان کالای خارجی هایکپی فروخته میشود، در داخل تولید شده و فقط برند خارجی دارد. در هر کارتن فروش عمده کفش اسپرت خارجی تعداد ۲۴ جفت کتانی در ۴ رنگ وجود دارد در حالی که در هر کارتن از کتونی ایرانی ۱۲ جفت و تک رتگ می باشد.

صراط: قیمت یک جفت کتانی دست دوم خارجی به اندازه دو گرم طلا یا یک سکه گرمی آب میخورد! ۲ – راه ساده تر اینکه ما از هر برند ۴ مدل (زنانه و مردانه) از پرفروش ترین کتانی امسال را به شما معرفی می کنیم تا با خیال راحت خریداری کنید. این برند ، شرکت چند ملیتی بین المللی است و اکنون که بیش از هفتاد سال از تاسیس آن می گذرد ، با در اختیار داشتن بیش از ۸ هزار پرسنل (یک دهم پرسنل NIKE) در سراسر جهان ، یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کتانی های ورزشی به شمار می رود. در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام نام تجاری ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴٫۱ میلیارد دلار از رقیب اصلی خود یعنی “نایک” بالاتر رفت ، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت.

مدیران آدیداس پس از خرید علامت تجاری ریبوک نام این شرکت تجاری را تغییر ندادند و فقط تکنولوژی آدیداس را در خطوط ساخت محصولات علامت تجاری ریبوک جایگزین کردند ، زیرا نمیخواستند با این اقدام بازار فروش خود را از دست بدهند. گروه استانها- رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: امسال بازار کفش های زمستانی در همدان خوب نبوده و بیشتر اجناس بر روی دست فروشندگان مانده است. ایران اکونومیست- رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز گفت: توجه شود که در کنار کفشهای دارای مجوز برخی از کفشهای بیکیفیت نیز وارد میشود که این مسئله موجب ضربه زدن به اقتصاد و تولید در داخل کشور شده است، به همین دلیل خواستار ممنوعیت واردات برای همه انواع کفش هستیم. شرکت های وارد کننده که خود از تولید کنندگان انواع کفش های مجلسی در برندهای داخلی هستند، واردات انواع کفش های مجلسی ایتالیایی را به کشور انجام می دهند. اما با این وجود خرید عمده کفش اسپرت در بازار بزرگ تهران بیشتر از اسلامشهر اتفاق می افتد ولی تولیدی کفش اسپرت ارزان در اطراف تهران بیشتر به چشم می خورد.