فروشگاه اینترنتی کیف و کفش رنو ایران

برای اتصال رویه و زیره کفش در قسمت پشتی این کتونی نیوبالانس ، از قطعه ای پلاستیک فشرده استفاده شده است تا متحمل فشار بیشتری در زمان پیاده روی و درآوردن و پوشیدن کفش شود و به این ترتیب عمر کتونی را بالا ببرد. این مدل کفشها با توجه به جنس رویه و پاشنههای پهن و یک تکه مناسب برای افرادی است که مدت زمان طولانی سر پا میایستند و برای اجتناب از انواع دردهای کمر و پا به سراغ این مدل کفشها میروند. ونس در زمینه ی برند سازی بسیار موفق عمل کرده است و توانسته است از دهه ی ۶۰ میلادی تا کنون خود را به عنوان یک کمپانی بسیار قدرتمند ثابت کند که از کودکان تا ستاره های ورزشی نیز مشتاق به استفاده از محصولاتش باشند.

از کفش کلاسیک گرفته تا کفشهای ورزشی و نیم بوتهای مردونه، ما در این مقاله به شما در انتخاب کفش مارک دار خارجی کمک میکنیم؛ با مارکومد همراه باشید. این کتانی ها که در دنیای امروز به اختصار چاکس / Chucks هم نامیده می شوند صد در صد کلاسیک به حساب می آیند و می توان آن ها را چشم بسته با هر لباسی ست کرد حتی با لباس خواب. کارکرد کفش ها از پنج درصد تا بیست یا بیست و پنج درصد است. این کفش ایمنی خارجی برای محیطهای کاری که احتمال خطر برق گرفتگی وجود دارد گزینه بسیار مناسب خواهد بود لذا میتواند برق را تا ۱۸ کیلو ولت تحمل کند.

اگر قصد خرید کفش ورزشی مناسب را دارید و درباره اینکه کفش ایرانی انتخاب مناسب تری است یا کفش خارجی پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کرده تا راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری بهتر به شما ارائه دهیم. این مجموعه با بهرهگیری از کارشناسان مجرب طراحی در زمینهی مد و فشن هماهنگ با اصول طراحی روز دنیا و همچنین روشهای نوین تولید سعی نموده تا چرم ایرانی را با آمیختن هنر و صنعت در بالاترین سطح کیفیت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. جنس زیره کفش ایمنی خارجی یونیور از PU است و جنس رویه آن از چرم طبیعی است. سرپنجهای که در این کفش استفاده میشود از جنس کامپوزیت است و معمولا این کفش ضد برق نیز میباشد. کفشهای ایمنی ردوینگ عایق حرارتی هستند به همین دلیل گزینه مناسبی برای عملیاتهای آتش نشانی خواهند بود و در واقع به عنوان کفشهای ضد حریق مورد استفاده قرار میگیرند. برادران فیلا هیچگاه فکر نمی کردند که روزی این کارخانه پارچه بافی به یکی از مشهورترین برندهای ورزشی در جهان تبدیل شود.

برند اسیکس ، یکی از برندهای خوش نام و معتبر در طراحی و تولید کتانی های ورزشی جهان است. طراحی این کفشها به صورتی است که علاوه بر استحکام کافی امکان تنفس پا را هم فراهم میکنند. همانطور که می دانید مش یکی از بهترین متریال ها برای جلوگیری از تعریق و ایجاد حساسیت پا در کفش به شمار می رود. کفش آل استار JP ، در سال ۱۹۳۵ وارد بازار شد ( jack purcell ) ، در ابتدا این کتانی ها طوری طراحی شده بودند که از پاها در زمین بدمینتون مراقبت کامل کنند ، در سال ۱۹۷۰ همزمان با محبوب شدن این مدل کتانی در بین مردم ، آقای کانورس تمام حقوق جک پرسنل را از کمپانی گود ریچ ( کانادا ) خریداری کرد.