راهنمای (گام به گام) خرید اولین کفش نوزاد + 40 مدل کفش با کیفیت

لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف تنها بر روی اپلیکیشن دیجی کالا اعمال میشوند. دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند. یک وکیل دادگستری در این باره میگوید: بعد از چنین حوادثی کارشناسان خبره با بررسی دقیق محل حادثه عوامل مقصر را معرفی میکنند و محاکم ما از نظریه کارشناسان برای تعیین میزان مسئولیت افراد مختلف استفاده می کنند. همانند حادثه مهیبی که چند روز قبل در یک پیتزافروشی در پاساژ تیراژه تهران رخ داد. پس این وظیفه بر عهدهی پدر و مادر است که حتما در خصوص راحتی کفش، قبل از تهیهی آن اطمینان حاصل کنند.

از سوی دیگر فرسودگی وسایل و تجهیزات گازسوز و لوله و شیلنگهای گاز دلیل دیگر این حوادث است. این کارشناس آتشنشانی با بیان اینکه همیشه در دو مقطع از سال آمار انفجارها بالا میرود، میگوید: همیشه در آغاز فصل سرما و همچنین در پایان این فصل حوادث انفجار افزایش مییابد. انفجار گاز چه شهری و چه سیلندرهای گاز تابع شرایط زمانی و مکانی نیست بلکه عمدهترین دلیل آن بیاحتیاطی است. بهترین انتخاب برای نوزادان پاپوش نخی است. اگر کفش یا پاپوش بافتنی انتخاب میکنید به زیر آن توجه داشته باشید. این کفش یا به صورت آماده خریداری میشود یا اگر الگوی کفش نوزادی داشته و به بافتنی هم علاقمند باشید، میتوانید خودتان مدل مد نظرتان را با استفاده از کاموا یا به صورت قلاب دوزی ببافید.

این فروشگاه اینترنتی در ابتدا کار خود را با ارائه محصولاتی چون موبایل و دوربین عکاسی شروع نمود و با توجه به افزایش میزان تقاضا، فعالیت خود را گسترش داد به نحوی که اکنون میتوانید هر کالایی از هر دستهبندی که به آن فکر میکنید را از دیجی کالا خریداری کنید. مادری که بچههایش در خانه تنها بودهاند و وقتی برمیگردد و اجساد آنها یا بدنهای زخمی و سوختهشان را میبیند دیوانهوار بر سرو صورت میکوبد و حیران و بهت زده فریاد میکشد و شنیدن جملات تکراری که ای کاش قبل از این حادثه بیشتر حواسمان بود. تصور کنید اعضای خانه هنگام خواب یا خروج از خانه فراموش میکنند اجاق گاز را خاموش کنند و بنابه دلایلی شعله اجاق نیز خاموش شده و گاز ساعتها در فضای خانه منتشر و بعد با یک جرقه همه جا منفجر میشود. دلیل دیگر تغییر کاربریهای غیرمجاز است یعنی افراد به خاطر تغییر کاربری محل، سرخود شروع به تغییر در لولهکشی گاز یا سیمکشی برق ساختمان کرده و همین موضوع به خاطر اینکه کار اساسی و دقیق انجام نشده خطر انفجارها را بالا میبرد.

برای کفش نوزاد یا کفش بچگانه پارچه یا چرم نرم و سبک بهترین جنس است. بسیاری از افراد با این تصور که کودکان در آن سنین زیاد اقدام به راه رفتن نکرده و عموما در آغوش گرفته میشوند، هنگام خرید بیشتر به زیبایی کفش توجه میکنند تا جنس آن. چگونه سایز پای کودکان را اندازه بگیریم؟ راحتی مهم ترین چیز برای کودکان نوپا است. بهتر است خرید خود را تا زمان محکم شدن استخوان های بدن نوزاد و یا روی پا ایستادن او به تعویق بی اندازید. خوشبختانه دیجی کالا علاوه بر مشتریان جدید، همیشه رضایت مشتریان قدیمی خود را نیز درنظر گرفته و برای رفاه حال آنها نیز کدهای تخفیف در مناسبتهای مختلف ارائه میدهد تا همیشه بتوانند محصول دلخواه خود را خریداری کنند.