راهنمای (گام به گام) خرید اولین کفش نوزاد + 40 مدل کفش با کیفیت

تیپ تیک علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست پاپوش و کفش و البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند و در صورت بروز هر مشکلی با خدمات پس از فروش برای تعویض یا پس دادن کالا شما را همراهی میکند. در این سن، بهترین محافظ، همان جوراب آنهاست. برای کفش نوزاد یا کفش بچگانه پارچه یا چرم نرم و سبک بهترین جنس است. جنس کفش نوزاد باید جاذب رطوبت باشد و پای نوزاد بتواند نفس بکشد. صندل نوزادی که دارای بند کشی است باید دارای یک کش نرم از جنس الیاف طبیعی باشد که باعث ناراحتی در پای نوزاد نشود. در واقع کفش یا پاپوش در عین حال که بیش از حد بزرگ نیست نباید بیش از اندازه تنگ هم باشد. برای خرید نخستین پاپوش نوزاد یا کفش نوزادی بهتر است یک پاپوش بافتنی نرم با زیرهای که از لغزندگی جلوگیری میکند، گزینش کنید و البته بهتر است کفش نوزاد شما مچ پددار داشته باشد و قسمت بالای آن از چرم تشکیل شده باشد تا مچ پا کاملا احساس راحتی داشته باشد و نوزاد با خیال راحت و بدون سختی بتواند نخستین گامهایش را تجربه کند.

زیرا قسمت زیادی از پا را پوشش می دهند و از به وجود آمدن احساس سرما در نوزاد جلوگیری می کنند. اگر نمی توانید کفش یا پاپوش او را در ماشین لباسشویی بی اندازید می توانید آن را با دست و اندکی مایع یا پودر شوینده بشویید و سپس خشک کنید. برای خرید اینترنتی کفش بچگانه یا پاپوش نوزادی یا حتی خرید آن در فروشگاه بهتر است هر ۶ یا ۸ هفته یک بار پای نوزادتان را اندازهگیری کنید تا از آخرین تغییرات پاها با خبر شوید. بنابراین در خرید آن دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید هرگز کفش دست دوم را به پای فرزند خود نپوشانید! بنابراین برای خرید صندل حتما از قبل سایز کف پای نوزاد خود را اندازه بگیرید و بعد اقدام به خرید کنید. کفش بافتنی نوزاد از خریدهای ضروری فصل پاییز و زمستان برای نوزادان است که در این مجموعه میتوانید از مدلهای جدید برای خرید و بافت ایده بگیرید.

در میان برندهای خارجی انواع کفش نوزاد آدیداس ارائه دهنده محصولاتی بسیار با کیفیت است. کفش های مناسب نوزادان در انواع طرح های متنوع و شیک موجود می باشد که بهتر است شما با توجه به جنسیت فرزندتان طرح و رنگ کفش او را انتخاب نمایید. کافی است نگاهی به دنیای متنوع لباسهای نوزادان بیندازید تا با سیلی از انواع عکس کفش نوزادی هم رو به رو شوید، کفشهایی بسیار بانمک، زیبا و متنوع که انتخاب را برایتان سخت خواهند کرد. بهتر است پاپوش بافتنی را انتخاب کنید، این نوع پاپوش هم سبک است و هم دارای قابلیت تنفس، البته اگر میخواهید کفش بخرید، به رویه آن توجه کنید که امکان تنفس پا را به وجود آورده و به اندازه کافی سبک باشد. بهتر است داخل کفش یک لایه یا آستر پارچه ای وجود داشته باشد تا از عرق کردن و اذیت شدن پا جلوگیری شود.

از ویژگی های ظاهری کفش کالج نوزادی می توانیم به پاشنه تخت و بدون بند و چسب بودن آن اشاره کنیم که برای نوزادان دختر و پسر وجود دارد. از آنجایی که پای کودکان بیشتر از یک فرد بزرگسال عرق می کند، به دنبال جنسی باشید که هوا به خوبی در آن گردش می کند. و بعد از گذراندن ماه های ابتدایی تولد، و وقتی که کودک شروع به راه رفتن کرد، می توانید از کفش های محکم تر که نقش محافظتی دارند استفاده کنید، مانند کفش های کتانی مخصوص کودک که معمولا در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی می شوند. پیش از خرید کفش برای حفاظت از پای نوزاد می توانید جوراب و پاپوش های مختلفی را تهیه کنید که دارای تنوع و طرح های گوناگونی می باشند. مناسب ترین کفش برای بچه هایی که به تازگی راه رفتن را یاد می گیرند کفشی است که از مواد نرم و سبک درست شده باشد.