راهنمای سایز کفش صندل پاپوش نوزاد و کودک ( 1ماهه تا 5 ساله)

همچنین برای گرم کردن پای نوزاد در فصول سرد سال کاربرد دارد. پاپوش نوزادی و کفش چسبی یا بنددار به راحتی درآورده یا پوشانده میشود البته چسب بهتر از بند است چون نگران باز شدن و گیر کردن آن زیر پا نخواهید شد. به جز موارد بالا که ذکر شد همواره باید از سایز پای نوزاد خود اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای این فرشته های دوستداشتنی انجام دهید. برای کفش نوزاد یا کفش بچگانه پارچه یا چرم نرم و سبک بهترین جنس است. اگر به دنبال فروشگاه مناسبی برای خرید یک جفت کفش بچگانه یا نوزاد هستید و یا به راهنمای درستی برای اندازه نیاز دارید، میتوانید سری به مجموعه لباس نوزاد و لباس بچگانه در تیپ تیک بزنید. وقتی کودک شما به سنی میرسد که بتواند خودش کفش بپوشد، بهتر است برای او کفشی بخرید که به جای بند، چسب داشته باشد.

جنس کفش نوزاد باید جاذب رطوبت باشد و پای نوزاد بتواند نفس بکشد. همچنین فروشگاه کفش باید یک قسمت مجزا برای کفش نوزاد داشته باشد تا دست شما برای انتخاب باز باشد. در ادامه پس از بیان سن مناسب نوزاد برای تهیه کفش، به موارد دیگری در مورد تهیه کفش نوزاد می پردازیم پس با ما همراه باشید. یکی از موارد مهم که قبل از خرید کفش باید به آن توجه کنید سن نوزاد می باشد. کفش مناسب نوزاد شما باید هنگام ایستادن به اندازه یک انگشت کوچک بین پاشنه پا و پاشنه کفش جا داشته باشد و جلوی آن نیز کمی خالی باشد. اندازه گیری صحیح سایز پای کودکتان بسیار ساده است. این موضوع صحیح است که هیچ ارزانی بی دلیل نیست؛ اما بهتر است برای کودکانی که به تازگی راه رفتن را یاد گرفته اند کفش استاندارد اما ارزان را تهیه کنید! ۱.۵ سانتیمتر» بسیار مناسب و صحیح است.

اگر دوست دارید در عکسهای یادگاری فرزندتان استایلهای مجلسی هم وجود داشته باشد، داشتن یک کفش نوزاد مجلسی ایده بسیار خوبی خواهد بود. وجود بند، سگک یا چسبک این امکان را می دهد تا کفش را دقیقا اندازه پای بچه کنید و مطئن شوید کفش به راحتی از پای کودک خارج نمی شود. کفش نوزادی یکی از انواع کفش های بچگانه می باشد که در سبک های بامزه و فانتزی طراحی انتخاب کفش برای نوزاد باید علاوه بر زیبایی کیفیت لازم را نیز داشته باشد های نوزادی برای عید · پس شاید برای شما راحت تر باشد که کفش بچگانه بنددار بخرید و البته دقت کنید که بند آن به اندازه کافی بلند باشد تا دو گره بخورد و به راحتی باز نشود. برای خرید اینترنتی کفش بچگانه یا پاپوش نوزادی یا حتی خرید آن در فروشگاه بهتر است هر ۶ یا ۸ هفته یک بار پای نوزادتان را اندازهگیری کنید تا از آخرین تغییرات پاها با خبر شوید.

این راهنمای کوچک به شما کمک میکند بهترین و زیباترین کفش را برای پاهای کوچولوی فرزندتان تهیه کنید. صندل جلو بسته یک مزیت نسبت به صندلهای جلو باز دارد آن هم این است که از انگشتان پای نوزادتان حفاظت میکند. قبل از شروع به راه رفتن، پوشیدن کفش برای نوزاد الزامی نیست اما اکثر والدین برای حفاظت پای نوزاد خود و همچنین از جنبه زیبایی که دارد اقدام به خرید کفش برای نوزاد خود میکنند. بهتر است هر ماه اندازه بودن پاپوش یا کفش را چک کنید تا از اینکه هنوز کفشها برای پای نوزاد مناسب است یا نه مطمئن شوید. خرید پاپوش بافتنی نوزادی با بافت لطیف یا کفش نوزاد نرم برای گشت و گذارهای کوتاه نوزادانی که هنوز چندان به تنهایی قدرت راه رفتن ندارند، کافی است. کفش نوزاد برای محافظت از همین پاهای کوچک و آماده کردنشان برای راه رفتن و دویدن طراحی شده است؛ کفشی که در هوای خنک پاهای بچهها را گرم نگه میدارد و در در هوای گرم مانع گزیدگی پاها توسط حشرات خواهد شد و در هر شرایطی میتواند یک استایل بسیار شیک و زیبا را به کوچولوی شما هدیه دهد.