راهنمایی خرید پاپوش و کفش نوزاد +تصاویر

لذا تا حد ممکن از خرید کفشهای تمام پلاستیک و یا مواردی که متریال اصلی آنها بر پایهی مواد نفتی است، خودداری کنید. به این ترتیب همواره در هنگام تهیه کفش نوزاد پسرانه به اندازه واقعی پای کودک که همراه با یک جوراب نوزاد پسرانه است، دقت کنید. خرید پاپوش سایز مناسب پای نوزاد، مهمترین نکته است زیرا کفش در عین حال که نباید بیش از حد بزرگ باشد باید بیش از اندازه تنگ هم نباشد. راه دیگر این است که انگشت کوچکتان را از پشت در کفش فرو کنید. برای فصول سردتر، با استفاده از زیرپوش، پوشش چند لایه ایجاد کنید. کفش نوزاد را بهتر است از سایتهای اینترنتی معتبر خریداری کنید که امکان مقایسه، تنوع محصول و نظرات خریداران قبلی را برای شما به ارمغان میآورد.

اندازه کلیه محصولات در نی نی لند بصورت دقیق بر حسب سانتیمتر است و شما با مقایسه اندازه ها در جدول سایز هر محصول میتوانید مناسب ترین سایز برای فرزندتان را انتخاب کنید. پاسخ: بهترین راه این است که طول کف پای نوزادتان را اندازه بگیرید و با توجه به طول پای فرزندتان و مقایسه آن در جدول سایزبندی آن محصول سایز درست را انتخاب کنید. آن ها هنگام شروع به قدم زدن پای صافی دارند و تمایل دارند تا پاهای خود را به سمت داخل بچرخانند. این مدل کفش ها برای نوزادان 6 تا 10 ماه مناسب اند و جنس های بسیار نرمی دارند طوری که پاهای کوچک نوزاد اذیت نشوند.

پاپوش به دلیل وزن کمی که دارد برای نوزادان بسیار سبک است و پایشان را اذیت نمیکند. هنگامی که کودک شما در حال قدم زدن است، رباط ها و ماهیچه های پای او تقویت می شوند و دیگر کیسه های چربی در اطراف قوس پای او به آرامی از بین خواهند رفت. بنابراین برای خرید صندل حتما از قبل سایز کف پای نوزاد خود را اندازه بگیرید و بعد اقدام به خرید کنید. برای خرید اولین پاپوش نوزاد یا کفش نوزادی بهتر است یک پاپوش بافتنی سبک با زیرهای که از لغزندگی جلوگیری میکند، انتخاب کنید و البته بهتر است کفش نوزاد شما مچ پددار داشته باشد و بخش بالای آن از چرم تشکیل شده باشد تا مچ پا کاملا احساس راحتی داشته باشد و نوزاد با خیال راحت و بدون دشواری بتوند نخستین گامهایش را تجربه کند.

پاپوش نوزادی و کفش چسبی یا بنددار به راحتی درآورده یا پوشانده میشود و البته چسب بهتر از بند است چون نباید نگران باز شدن و گیر کردن آن زیر پا باشید. تیپ تیک علاوه بر آنکه بهترین انتخابها را برای شما دارد، در انتخاب اندازه درست پاپوش و کفش و البته انتخاب جنس درست هم شما را راهنمایی میکند و در صورت بروز هر مشکلی با خدمات پس از فروش برای تعویض یا پس دادن کالا شما را همراهی میکند. هر لباسی که خودتان در خانه می پوشید می توانید به نوزاد هم بپوشانید. به قسمت جلوی کفش که رسیدید یعنی قسمتی که توی تصویر شماره یک با رنگ قرمز مشخص شده هر یک دانه که بافتید یکی کم کنید. اگر کفش چرم یا لاستیکی میخرید بهتر است از کفشهایی استفاده کنید که درون آنها یک لایه پارچه کار شده.