خرید جدیدترین مدل کفش مردانه چرم، رسمی و اسپرت

در ماه مارس ۲۰۱۰ فیلیپس فن هوسن ، مالک برند کالوین کلین کمپانی تامی هیلفیگر را به قیمت ۳ میلیارد دلار خریداری کرد. برند نیو بالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید کنندگان بزرگ پوشاک ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی و اسپرت در آمریکا است. ونس vans یکی از برندهای محبوب امریکایی با سابقه ی درخشان در زمینه تولید کفش و کتانی اسپرت ، اسکیت بورد و کوله پشتی در دنیا می باشد. اگر پوشش پا شما مناسب باشد و جریان هوا به خوبی در کتانی جریان داشته باشد و کفی کفش و روی آن و نشست پاشنه در کتانی به خوبی صورت بگیرد ، پا شما کم تر احساس خستگی می کند به خصوص در زمان پیاده روی های بلند مدت و در نهایت ، ستون فقرات شما سالم تر و سبک زندگی شما سالم تر خواهد بود.

ویژگی منحصر به فرد مموری فوم این است که مطابق پای شما شکل و فرم میگیرد ، به نحوی که پس از چند قدم راه رفتن کاملا قالب پا شده و گودی کف پا را پر می کند و از وارد شدن فشار به پاها و کمر جلوگیری می کند بطوریکه گویی کفشی در پا ندارید و روی هوا راه می روید. مأموریت خالقان برند درسا، تولید محصول باکیفیت و بانام ایرانی بود که در جهان شناخته شود، به همین خاطر تنها هدف آن ها بزرگ شدن متراژ کارگاه تولیدی نبود. میزان فروش در سال ۱۹۸۷ به ۴٫۱ میلیارد دلار و در سال ۱۹۹۱ به ۷٫۲ میلیارد دلار بالغ گردید و برند تجاری ریباک به عنوان بهترین و نوآورترین شرکت سازنده وسایل ورزشی در جهان شناخته شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کانتون ایالت ماساچوست کشور آمریکا قرار دارد و در شهرهای متعدد جهان دارای شعبه و فروشگاه میباشد.

حالا نگاهی بیندازیم به برندهای کفش زنانه که در ایران و جهان محبوبیت زیادی دارند. مدل های از این کتانی که در ایران موجود هستند و به فروش می رسند ، عموماً ساخت انگلستان و یا چین هستند؛ اما فرایند ساخت کتانی ها در هر کشور ، تحت نظر نیوبالانس اصلی آمریکا انجام می گردد تا کیفیت درخور برند حفظ گردد. این برند توسط رابرت گرینبرگ و پسرش مایکل در سال ۱۹۹۲ میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. کفش ونس مدل Slip Ons در سال ۱۹۸۲ تولید شد. ادغام این دو برند مطرح با یکدیگر به آن ها این فرصت را میداد که با ایجاد ویژگیهای مکمل در این دو برند ، به بازار گستردهتری دست یابند و توانایی ارائه محصولات متنوعتری را به بازار داشته باشند ، تا سال ۱۹۹۵ برند ریبوک با فروش ۲۲۸ میلیون دلاری در رده سوم بزرگترین فروشندگان کفشهای ورزشی قرار گرفت.

قسمتی از جابهجایی موقعیت رقابتی برند ریبوک و افت فروش این برند به دلیل سرمایهگذاری سنگین شرکت لوازم ورزشی نایک (Nike Company) در تبلیغات و استفاده از ستارههای ورزشی گران قیمت بود. دچار این اشتباه نشوید کـه چون کتانی بعد از مدتی جا باز میکند اگر کمی کوچک بود عیب ندارد، بلکه در نظر داشته باشید کـه درصورت کوچک بودن کفش ورزشی امکان تغییر حالت انگشتان وجوددارد. همانطور که در بالا نیز در رابطه با زیره های شطرنجی وافل در کتانی های ونس توضیح دادیم باید بگوییم چیزی که این زیره ها را از زیره های عادی متمایز می کند خاصیت کشسانی و اصطکاک خوبی است که با سطح زمین دارند. این میکروپروسسور با یک باتری کوچک تغذیه میشود که بهطور تقریبی تا ۱۰۰ ساعت دویدن عمر میکند و به راحتی قابل تعویض است. همچنین جالب است بدانید که سری old skool محصول مشترکی از شرکت های Supreme و vans بوده است.