خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

این جمله بیان دیگری از این است که باید مانند قلب از پا مراقبت کرد و این تداوم در مراقبت استمراری است و در هر حالی باید ادامه داشته باشد ، فرقی نمیکند ورزش باشد ، پیاده روی باشد یا کار که البته کار مهمترین جزء و یکی از ارکان اصلی زندگی است و تقریبا هر نفر هر هفته حداقل 44 ساعت در سر کار حاضر میشود ، و بخش عمده ای از زندگی به این فعالیت تخصیص می یاد . در برخی دیگر از کفش های ایمنی، کفشی تولید می شود که از پنجه، قوزک و کل قسمت های پا در موقع دویدن محافظت می کند، که به آن کفش ایمنی با کف پایی مخصوص می گویند. در ساختار این مدل از دو لایه زیرین استفاده شده است و جنس روی کفش از چرم مخصوصی کار شده که اجازه نمی دهد گرما به درون کفش راه پیدا کند.

شهر تبریز از دیرباز تولید کننده انواع کفش چرم شناخته می شود. ایمن گستر دانیال در تولید کفش های ایمنی، از جنس چرم طبیعی و مقاوم استفاده میکند، که سبب ماندگاری طولانی کفش است. ضمن آن که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ماه ایمن و مشاهده محصولات آن، با انواع کفش های ایمنی استاندارد و ویژگی و کارکرد آن ها آشنا شده و در صورت تمایل محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. با نگاهی اجمالی به محصولات تولیدی کفش کار پاتن پدیده تبریز، تولیدی کفش کار ایمن گستر جسور، تولیدی کفش فرزین و کفش کار ارک تبریز می توان دریافت که کیفیت و تنوع محصولات آنها چیزی کمتر از برندهای معتبر جهانی ندارد. کفش ایمنی پلاستیکی از صدمات شیمیایی جلوگیری می کند. کفش صنعتی از سر خوردن , لیز خوردن ,لغزش پا در محیط های آلوده روغنی و چرب لیز جلوگیری می کند. وظیفه دیگر کفش ایمنی جلوگیری از لیز خوردن افراد است.

در برخی دیگر از کفش های ایمنی از جنس پلاستیک سخت ساخته شده که در مقابل جریان برق عایق است. یک موضوع بسیار مهم در انتخاب و خرید کفش کار می تواند نوع کاری باشد که می خواهید انجام دهید. از آنجا که خطرات محل کار متفاوت هستند ، دانستن اینکه در هنگام انتخاب کفش کار باید به دنبال چه چیزی بگردید ، کمک زیادی به شما می کند. معمولاً این افراد، از پای خود بسیار زیاد کار می کشند و در طول روز به دلیل اینکه نمی توانند استراحت کنند، پای آن ها خسته می شود و اگر از کفش های مناسبی استفاده نکنند، مشکلات بسیار زیادی برای آنها از ناحیه پا به وجود خواهد آمد. سركاردارند و با کارگاههای تولیدی و فني و معادن یا هر نوع شغل دیگری که با مواد خطرناک ، سنگین ، برنده و تیز، پرتاب شونده و غیره در ارتباط هستند و خطرات کاری زیادی متوجه آنها است مهم و ضروري مي باشد و اينجاست كه کفش کار مناسب از اهميت زيادي برخوردار مي باشد و فرد بايد دقت بسياري در انتخاب كفش متناسب با شغل خود داشته باشد.

هر شغلی بسته به شرایط محیطی میتواند نیاز به تجهیزات ایمنی و تخصصی همچون کفش کار، لباس کار و… بنابراین به منظور مراقبت از پا باید از تجهیزات ایمنی و استاندارد استفاده کرد. یکی از اتفاقات معمول و تکراری در هر محیطی از جمله محیط های کاری و کارگاهی افتادن ابزار و وسایل امری عادی به شمار می رود. که از پا در مقابل مواد خورنده مواظبت می کند. یکی از وظایف مهم کفش ایمنی محافظت از پا در قبال سقوط ابزار و وسایل سبک و سنگین بر روی پا می باشد. کفش های ایمنی با سرپنجه کامپوزیت از انواع کفش کار محافظ جریان الکتریسیته می باشند که در این کفش ها از هیچگونه فلز استفاده نشده و در محیط هایی که در خطر جریان الکتریسیته می باشد به کار می روند.