خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

کفش کار خوب باید دارای انعطاف پذیری مناسبی باشد. این کفش ها، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و از ضربات مختلف جلوگیری میکنند و اگر احیاناً وسیله سنگینی روی پای ما بیفتد، این کفش می تواند از پاهای ما در برابر این اتفاقات و خطرناک محافظت کند. به این دلیل که این کفش از زیره عایق استفاده کرده اند و اگر جریان برق در کف ساختمان یا محیط وجود دارد از ورود جریان برق به بدن فرد جلوگیری می کند و مانع برق گرفتگی فرد می شود. شما همچنین باید به تناسب کفش توجه کنید. این 5 نکته کلیدی را برای کمک به شما در تعیین چگونگی انتخاب بهترین کفش کار برای شغل خود جدی گرفته و در خرید خود لحاظ کنید. در واقع، تمام کفشهایی که با استاندارد EN ISO 20345: 2011 سازگار هستند، به یک کلاهک انگشت شکن ضد خرد کننده مجهز هستند که در برابر ضربه 200 ژول مقاومت میکند.

استفاده از کفش ایمنی استاندارد در محل کار چه مزایایی دارد؟ همینطور یک نکته را عنایت داشته باشد که برای به حداکثر رساندن انعطاف پذیری چکمه های کاری خود می بایست مرتباً آنها را با تهویه مناسب مرطوب کنید تا عمر مفید خود را از دست ندهند. در واقع تنها با داشتن این تجهیزات و لوازم است که می توان تا حد زیادی از احتمال بروز خطر و آسیب به فرد هنگام انجام کار جلوگیری کرد. در انتخاب و خرید کفش کار باید نکاتی زیادی را مد نظر داشته باشید. از آنجا که خطرات محل کار متفاوت هستند ، دانستن اینکه در هنگام انتخاب کفش کار باید به دنبال چه چیزی بگردید ، کمک زیادی به شما می کند. همه این موارد در ارائه پشتیبانی محکم و مطمئن به شما کمک می کنند. پوتینهای ایمنی در طرحها، مدلها، رنگهای مختلفی طراحی میشوند که قطعا کاربردهای متفاوتی دارند و هر کدام در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

مورد دیگری که در کفش ایمنی برق ایمن پا باید به آن توجه نمایید آستر خارجی، داخلی و کفی کفش می باشد که باید دارای تنفس بالا و مقاومت در برابر سایش باشد همچنین کفی کفش باید دارای عایق برق باشد. کامپوزیت به موادی گفته می شود که حداقل از دو جزء متفاوت تشکیل شده است. اگر غیر از این باشد، نه تنها سر پنجه فولادی از انگشتان پای شما محافظت نکرده، بلکه مثل یک جسم برنده عمل میکند و باعث قطع شدن انگشتان پا میگردد. اگر شما در یک محیط صنعتی تمام طول روز را مشعول به کار هستید و اين کار که انجام مي دهيد نیازمند فعالیت و حرکت در تمامی فضای کارگاه است، مسلما دقت زيادي بايد در انتخاب کفش باکیفیت متاسب داشته باشيد. از جمله ویژگی مهم پوتین نظامی می توان طول عمر بالای آن را ذکر کرد همچنین به هنگام استفاده از پوتین نظامی پای شما می تواند درون این کفش بسیار راحت باشد.

تناسب یک کفش نوع قرارگیری پاهای شما در کفش است ! زیره کفش ایمنی برق کار نیز باید دارای مقاومت در برابر حرارت و مقاومت الکتریکی باشد همچنین از جمله خاصیت های مهم کفی کفش می توان به ضد لغزش و سایش بالای آن اشاره نمود. در این مقاله به نكاتي و مباحثي در همين مورد بيان شده است كه خواهشمنديم با ما همراه باشید. اگر کفشی را خریداری کرده این و در آن راحت نیستید باید حتما به این فکر بیافتید که من کدام یک از عناصر ذکر شده را دقت نکردم ! با توجه به اینکه پا به عنوان قلب عصبی انسان می باشد و پاها از مهمترین اعضای بدن به شمار میروند، باید در انتخاب کفش کار نیز دقت بالایی داشته باشیم.