خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

کفش ایمنی از مهمترین تجهیزات حفاظت فردی میباشد که پای افراد را از سقوط اجسام سخت و سنگین محافظت میکند . یکی از جمله پرکاربردترین کفش ایمنی که در بسیاری از کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد کفشی است که به جهت ایمنی بیشتر کارکنان و آسیب دیدگی احتمالی انگشتان پای افراد، در جلوی آن زرهی فولادی قرار گرفته است که موجب می شود در هنگام افتادن اجسام سنگین بر روی پا آسیبی به انگشتان پا وارد نشود. اغلب شرکت ها و پیمانکاران تهیه ی کفش پرسنل مجموعه را خود بر عهده می گیرند اما در بعضی موارد نیز به کارکنان این اجازه داده می شود تاکفش ایمنی مناسب خود را انتخاب و تهیه نمایند. برای اینکه از پاهای خود در برابر خطرات احتمالی ناشی از سقوط اجسام، برق گرفتگی، مار گزیدگی، لغزش و فرو رفتن اجسام تیز مراقبت کنید، باید کفش ایمنی یا کفش کار مناسب و استاندارد تهیه کنید.

کفش ایمنی نگهبانی باید مناسب برای استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی باشد و بتواند در برابر آسیب های احتمالی سلامتی پا و انگشتان پاها را تامین نماید. این محصولات ضد آب هستند و در هر شرایط آبوهوایی میتوانند وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهند. برای اینکه از قیمت خرید این کفش های ایمنی اطلاع کسب کنید باید در نظر بگیرید که شما چه مدلی از این کفش ها را می خواهید خریداری کنید و چه برندی نیز می خواهید بخرید. جنس سازنده این سر پنجه ها از فولاد آبکاری شده است که تحمل فرود آمدن ضربه را تا حداکثر ۲۰۰ ژول دارد. کفش ایمنی با پنجه فولادی: این نوع کفش موجب می شود که پا در برابر فشار و ضربه مقاوم بماند. قسمت ایمنی پنجه پا در کفش ایمنی برق نگهبان بسیار مهم می باشد و در حالت معمول می تواند مقاومت در برابر 200 ژول ضربه را تحمل نماید و در نهایت باید در مورد کفش ایمنی برق قیمت آن را نیز بررسی و در صورت دارا بودن قیمتی مناسب آن را خریداری نمایید.

محیط کاری که کف آن اصطکاک نداشته باشد اگر با کفش ایمنی وارد این محیط شوید لیز می خورید. اما سطح پایین اصطکاک و قابلیت شکنندگی بالای آن می تواند به هنگام کار مشکل ساز شود. اولین قدم در تولید کفش بخش طراحی آن است. خوشبختانه با پیشرفت علم، نرم افزارهای طراحی کفش کیفیت کار را بالا برده است. جهت آشنایی با بهترین کفش ایمنی کار عایق برق و همچنین آگاهی از قیمت خرید کفش ایمنی عایق برق می توانید راهنمایی های لازم را از سایت ایمن ترافیک کالا دریافت نمایید. رویه کفش نیز در قیمت نهایی تاثیر گذار می باشد که ممکن است از انوعا چرم مصنوعی و طبیعی، نبوک ، جیر و اشپالت باشد.

در خصوص رویه کفش ایمنی می توان گفت که کفش های ایمنی استاندارد همگی از چرم طبیعی ساخته می شوند. چرم طبیعی استفاده شده در کفش های ایمنی معمولا از جنس چرم شتر، بز و گاو می باشند که چرم گاوی نسبت به دو مورد دیگرکیفیت بالاتری داشته و معمولا از چرم بز در روکش داخلی کفش استفاده می شود. کفش شیما بهعنوان یکی از تولیدکنندگان کفش داخلی کیفیت بسیار خوبی را نیز در محصولات خود ارائه میدهد بهگونهای که توان رقابت با سایر برندهای خارجی را نیز دارد و صدالبته قیمت بسیار پایینتری نیز دارد. کفش ایمنی ملی تولید شده مطابق با استانداردهای روز دنیا توسط متخصصین داخلی میباشد که استحکام و ایمنی را در هنگام کار برای شما فراهم میآورد. در حال حاضر انواع کفش ایمنی عایق برق در سراسر کشور تهیه و تولید می شود البته در کنار تولید ملی می توان خرید کفش ایمنی برق خارجی را نیز در مناطق مختلف کشور از طریق نمایندگی آنها انجام داد.