خرید آنلاین و لیست قیمت محصولات، ارسال سریع

شایان ذکر است که راحتی و ایمنی کفش به هیچوجه به وزن آن بستگی ندارد. قیمت پوتین ایمنی سبک با توجه به سطوح ایمنی متفاوت است و می توانید با توجه به علائم اختصاری که روی کفش نوشته میشود انتخاب کنید. کفش های ایمنی مهندسی کفش هایی هستند که مهندسان می توانند با خیال راحت آنها را بپوشند زیرا پای آنها در حین کار تهدید می شود.در عین حال کفش های ایمنی راحت و سبک هستند. مجموعهای از خطرات محل کار، به ویژه در بخشهای صنعتی یا ساختمانی، کفش ایمنی را به یک ضرورت تبدیل میکند. این کفش ها، محافظت در برابر اشیا فلزی را فراهم میکند و با استفاده از آن میتوان از صدمات ناشی از نفوذ قطعات شیشه و اشیا فلزی در محلهای کار یا واحدهای صنعتی جلوگیری کرد. از دیگر نکات مثبت این کفش ایمنی میتوان به استفاده از سرپنجه فلزی استاندارد با مقاومت ضربه پذیری 200 ژول اشاره کرد.

چون مقاومت کفش را در برابر لغزش افزایش میدهد. این کفش در برابر روغن، اسید، محیط قلیایی، لغزش، الکتریسیته، بنزین، دما، آب مقاومت بالایی دارد. کفش فوق در برابر روغن، محیط قلیایی، لغزش، بنزین مقاوم است. این کفش ایمنی در برابر لغزش، آب و روغن مقاوم است. پوتین ایمنی که خریداری میکنید باید دارای ویژگیهایی همچون مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر مواد شیمیایی اسیدی، مقاوم در برابر فشار و ضربه، وزن مناسب و سبک، راحت و ایمن، جلوگیری از تعریق پا و تنفس پذیری بالا، جلوگیری از لیز خوردن و … در برابر فشار محافظت می کند و تا 200 ژول ضربه می زند.

در واقع در این پوتینها هیچ گونه فلزی به کار گرفته نشده است و به همین دلیل عایق جریان برق است که در دو مدل فشار ضعیف و یا فشار قوی تولید میشود. از جمله مزایای این پوتین میتوان به دارا بودن دو سوپاپ برای تهویه هوا، خاصیت آنتی استاتیک، ساق بلند بودن و همچنین داشتن زیپ علاوه بر بند برای راحتی پوشیدن اشاره کرد. اگر در محیطهای آبی یا شیمیایی کار میکنید، کفشهای ساق بلند را انتخاب کنید. اما اگر بودجه شما محدود است، برای خرید محصول مناسب می توانید به موارد زیر توجه داشته باشید: • بهتر است برای خرید این کفش ها به سراغ برندهای معتبر خارجی نروید و کفش مناسب خود را از برندهای داخلی، مانند کفش کار ارک، انتخاب نمایید.

در صنایعی مانند معدن علاوه بر استانداردهای ذکر شده، کفشهای ایمنی مناسب برای این صنعت میبایست دارای نشان DGMS نیز که توسط مدیرکل ایمنی معادن تایید میشود، باشد. استاندارد 20345: 2011 بر الزامات اساسی کفشهای ایمنی حاکم است. کفی این کفش بسیار نرم و قابل انعطاف میباشد و برای کار در محیطهای ساختمانی و خاکی یک انتخاب بسیار عالی است. » در هنگام خرید کفش ایمنی، شرایط شغلی و محیطی را مبنای خرید کفش قرار دهید و کفش را متناسب با شغل انتخاب نمایید. در ادامه تلاش می کنیم تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. جنس زیره کفش ایمنی مناسب به گونه ای است که ضد لغزش در برابر مواد نفتی، روغنی و محیط های اسیدی است و همچنین عایق الکتریسیته می باشد.